Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Észrevettétek, hogy romlott a...

Észrevettétek, hogy romlott a Milka csoki minősége nagy mértékben?

Figyelt kérdés
Tegnap vásároltam az egyik áruházban egy Milka karácsonyi válogatást, kördobozos (karácsonyi box). Ma megkóstoltam és majdnem kiköptem olyan ízelten silány volt. Meg se közelítette a régen megszokott ízt. Észrevettem, hogy bolgárul is van rajta leírás. Szándékosan rontják el az ízét és spórolják ki a minőségi öszetevőket mert a “balkánra” készül? És miért vagyunk egy kalap alá véve Bulgáriával? Szerintem ez felháborító! Nem tudná Magyarország megfizetni a jobb minőségű (német, svájci) Milkát?

2020. nov. 23. 16:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem észre, bár egy ideje elég ritkán veszek Milka csokit. Inkább a Lindt csokikat szeretem.
2020. nov. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
Ezek szerint nem csak én vettem észre. Régen nagyon szerettem, de ma már bármi mást szívesebben veszek mint a Milkát.
2020. nov. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

11: én is inkább kevesebbet veszek, de jobb minőséget.

A Lindt még sose okozott csalódást. :-)

2020. nov. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

milka németorszågba is ugyan olyan vacak ízű,

ha csoki akkor lindt csoki.

2020. nov. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
83%

13-mas, én eleve mostanában kevesebbet veszek csokit is. Nem azért, mert "úristen, egészségtelen", hanem mert mostanában egyszerűen nem érzek rá ingert, hogy csokit egyek. De ennek ellenére mind a Milkát, mind a Lindt-et imádom. Még egyik sem okozott nekem csalódást.


11-es voltam.

2020. nov. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
74%
Sokat bizony!
2020. nov. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!