Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Gusztusod lenne ezek után...

Gusztusod lenne ezek után húst enni?

Figyelt kérdés

[link]


Mint vegetáriánus kérdezem.



2021. febr. 4. 16:32
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
76%

Nektek vegàknak/ vegánoknak muszáj állandóan előhozakodni a témával? Neked miért nem mindegy ki mit eszik? Ha ennyire állatvédő vagy,miért eszel tejterméket,tojást? Vagy mindenből házit veszel,mert a nagyüzemi tej és tojástermelés is állatkínzás..

Tesóm vegán,de sosem b.szogatja a családot a húsevés miatt.

A kérdésedre a válasz: most toltam be egy sült tarját,jól is esett. Ha ellenőrzött helyről vagy ismerőstől veszem,nem lesz tőle bajom.

2021. febr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
87%
miert ne? a hus finom. tudjuk, hogy allatok vannak megölve a husukert. ezt tudja mindenki.
2021. febr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
83%
Mi a fáról szedjük le az előre becsomagolt húst. Úgy is megterem.
2021. febr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
66%

Simán. Sőt, én magam is fogtam már le "udvaron vergődő" disznót, és képzeld, még a vére is rászáradt a kezemre. És a belőle készült szalonna ma is nagyon jól esett. :)


Remélem nem zaklattam fel túlságosan a lelki világodat.

2021. febr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
33%

Dolgoznék is ott! Nekem ezzel nincs bajom.

Azoknak essél neki, akik másokat a spár-ban megvernek, mert az "csúnyán nézett". Ezekkel van bajom.

2021. febr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
71%
Nem eszem húst, de ha ennék sem ez tántorítana vissza. Pékségek is vannak ritka gusztustalanok és azokról is került már fel elég horror Nébih videó, ettől még eszem kenyeret. Szerintem nem az elrettentéssel és undorkeltés az út az emberek meggyőzésére. Ezzel csak magad ellen is ellenszenvet érbesztesz.
2021. febr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
67%
Ne erőszakoskodj!. Mi vegyesen evők, mikor bàntunk téged? A férjem hentes. Szerinted öldöklő vadállat. Szerintem meg egy rendes ember. Nem sokkal javított, de ez a videó 30 éves lehet. 20 éve kàbítjàk az àllatokat.
2021. febr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
61%
Az, hogy vannak ilyen vágóhidak, nem azt jelenti, hogy az összes ilyen, ráadásul az ennyire szélsőséges példákat fel is kapja egyből a sajtó. A vegánok meg úgy tálalják, mintha ez lenne az általános. Nem. Megbízható forrásból származó húst kell venni, akár drágábban és annak az árán is, hogy nem eszünk minden nap húst. De nem kell lemondania a húsról annak, aki nem akar, csak tényleg nem a nagyipari húsokat kell enni, ennyi.
2021. febr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:

Ki bánt, meg erőszakoskodik? 😃

A kérdésem, van e gusztusod ilywn helyről enni, mint amit itt felvázoltak 😃 nem is a témára válaszoltok

2021. febr. 4. 17:03
 10/55 A kérdező kommentje:
Most húsevőként is feltehettem volna a kérdést, akkor mit mondtok? Nem értem, ti támadtok éneám, hogy vega vagyok, nem fordítva! Egyszerű kérdést nem lehet feltenni?!
2021. febr. 4. 17:04
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!