Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Gusztusod lenne ezek után...

Gusztusod lenne ezek után húst enni?

Figyelt kérdés

[link]


Mint vegetáriánus kérdezem.



2021. febr. 4. 16:32
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
59%

Arról a vágóhídról mondhatnám, hogy nem, de:-az már bezárt, így nem is tehetném

-a hús minőségét ez nem feltétlenül érinti.

Tehát igen. Sőt, mindjárt sütök egy kis grillre való husit vacsorára:) Finom lesz.

2021. febr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
50%

Patkányhugyos tofu is van...



Nah mindegy én nem bántani akarlak, azt eszel amit akarsz, semmi közöm nincs hozzá.


A cikk után is ugyanúgy fogok enni mint eddig, az általam fogyasztott húsok nagyrészét onnan veszem, ahol tudom, hogy hogyan vannak tartva és levágva az állatok, illetve én magam tarton és vágom le őket.

2021. febr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:
Igazad, van, a Nébih szója üzemet is zárt már be. Csak ott nem vergődtek kínok között félhalott állatok órák hosszat.
2021. febr. 4. 17:16
 14/55 anonim ***** válasza:
72%

Észak-Koreában pedig pl emberi ürülékkel trágyáznak, van is belőle nem egy megbetegedés. Akkor most minden vega fekáliás salátát eszik?

Nyilván nem lehet általánosítani, nem véletlen zárták be a helyet.

Én nem veszek kétes egyénektől húst, sem piacon sem háznál, ennyi. A link a legkevésbé sem riaszt el attól, hogy továbbra is húst egyek.

2021. febr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
48%
Nem így van ezt nem itt forgatták. Én ne velem, amit eszek, amúgy. És igenis erőszakos vagy.
2021. febr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
49%
Te meg egyél szójàt. Az mire jó? Megemeli az ösztrogén-szinted, nem és el teherbe. Viszont előbb menopauzàzol majd. A ràkosi daganatai is előbb nőnek a szójàtól. Együnk szójàt!
2021. febr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
55%
Hagyjátok, hülye szegény.
2021. febr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
59%

14-es


És nekem ahhoz mi közöm? Én vásároltam onnan húst? Nem.

2021. febr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 A kérdező kommentje:
Persze most mindenki idekamuzza hogy csak ellenőrzött helyről veszi a húst. El is hiszem.
2021. febr. 4. 17:45
 20/55 A kérdező kommentje:

14-es



És nekem ahhoz mi közöm? Én vásároltam onnan húst? Nem.


Honnan tudod? Az ember nem a vágóhídon veszi a húst

2021. febr. 4. 17:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!