Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Főtt krumpli tükortojással jó...

Főtt krumpli tükortojással jó vacsora egy egyedül élő,magányos férfi számára?

Figyelt kérdés
Van egy közért a közelben,akciós a krumpli és a dobozos tojás is.Vennék 1 kiló krumplit,egy doboz tojást,fél kiló krumplit megfőznék vacsorára,és sütnék hozzá 5 tojást.Ez megfelelő vacsora?

2021. ápr. 7. 16:15
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez így totál unalmas kaja. Tényleg jobb a már említett parasztreggeli. Vagy legalább valami kolbászt, szalonnát dobj hozzá.


Esetleg krumplisaláta. Megfőzöd héjában a krumplit, utána meghámozod, ezzel egyidejűleg a tojást is megfőzöd, meghámozod. A krumplit szeletekre vágod. A tojásokat is. Fogsz két csemegeuborkát, apróra vágod. Esetleg egy fél fej hagymát is. Két három kanál majonézt ugyanennyi kanál csemegeubi-lével elkeversz, kicsit fűszerezed mondjuk fokhagymával, sóval, borssal. Aztán minden összekeversz, hagyod kicsit állni a hűtőben. Kicsit tovább tart, de nem olyan unalmas kaja.

2021. ápr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
81%
"nem is kell egy férfinek konyhatündérnek lenni" Ez meg tipikus macsóista felfogás és eléggé magyar is. A nőnek sem KELL konyhatündérnek lenni, nincsen konyhagén.
2021. ápr. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
56%

Szánalmas hogy még egy ártatlan kérdés alatt is veszekedés folyik xDD

És elvileg ti felnőtt szocializált értelmes emberek vagytok...

2021. ápr. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok a bonyolult kaják híve. Keveset is szoktam enni, mert nagyon hízékony vagyok.


Szerintem ez tök jó kaja.


De egy hagymás szalonnás tojás se rossz. Persze csak mértékkel, mert nagyon könnyen tudok hízni.


20F

2021. ápr. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

hány kg vagy? 34-es

és milyen magas?

2021. ápr. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!