Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért szégyen csirkefarhátat...

Miért szégyen csirkefarhátat és/vagy nyakat venni?

Figyelt kérdés

Anyukám mindig emlegeti ezt, amikor mondom neki hogy mit akarok sütni


Szinte ezeken nőttem fel (sült farhát, zöldségleves csirkenyakkal, stb.), engem kicsit se érdekel hogy ki hogyan "néz rám" a boltban emiatt 🤷‍♂️



2021. ápr. 11. 20:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy kik előtt szégyen, mert ilyen IQlight-os emberekkel alapban nem tartok kapcsolatot. Azt meg vastagon leszarom,hogy a mellettem álló noname idegen hogy zsűrizi magában a vásárlásom.

A szegénység nem szégyen, csak kellemetlen és ha valaki ezért lenéz valakit, az egy barom.

Egyébként elmondanám neked, hogy nincsenek anyagi gondjaink, ha 2000 Ft. lenne a farhát akkor is megvenném, mert ez a csirkéből a kedvencem.

Akinek meg nem tetszik, szarjon sünt!

2021. ápr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Lolo98 ***** válasza:
66%
Nem szégyen, igaz, hogy én enném meg. Kutyusomnak szoktam adni .
2021. ápr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Lolo98 ***** válasza:
31%
*Nem enném meg
2021. ápr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Pedig sülten nagyon finom: én legalábbis azt szeretem, hogy vékony a hús a csont mellett, és barnára, néhol ropogósra sül mellette


Igaz hogy nem két perc lerágni róla, de az íze az a gyerekkorom szinte 😄

2021. ápr. 12. 12:43
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

#14

11-es vagyok

És még milyen finom ez megtöltve kisütve akár hagyományos töltelékkel, akár azt felturbózva!

Nekem 4 db fér a tepsimbe "fejtől-lábtól" rakva, még köret sem kell hozzá, mégis jóllaksz vele a töltelék miatt, valami salátával (zöld vagy ubi) vagy egyéb savanyúval.

Hát mára már nem mert mád lesz, de holnap tuti megcsinálom!:)

2021. ápr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
#15: Én nyakat fogok csinálni holnap: felteszek egy egész zacskónyit főni, a közepén egy pár gerezd fokhagyma, a végén egy kis répa, brokkoli... 😊
2021. ápr. 12. 13:35
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

#16

Az sem rossz!:)

2021. ápr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
72%
Sült farhátat még nem ettem, de levesnek rendszeresen szoktam venni. Nyakból is szoktam levest főzni de azt a férjem szereti inkább leszopogatni. Volt olyan, hogy a kutyának szánt kacsafarhátból csináltam levest 😅😅😅. Jó lett.
2021. ápr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem szégyen, én is szoktam venni. Csirkehúsleves nálam nem létezik farhát nélkül, ahogyan nyak nélkül sem :)
2021. ápr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nekem az igazi finomság a libanyak, amikor ökölnyi vastag csigolyákat lehet egy mozdulattal darabokra húzni a levesben 😋
2021. ápr. 12. 21:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!