Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Alpro szója tej meddig áll el...

Alpro szója tej meddig áll el hűtés nélkül?

Figyelt kérdés

#hűtő #szójatej #hűtésnélkül
2021. aug. 30. 08:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%

#9 még jó hogy sok a víz benne, különben egy massza lenne. fel kell higítani hogy folyékony legyen

és de, tej, mert azt helyettesíti. így a leggyorsabb átadni az információt. az x ital elnevezésről nem fog egyből leesni, milyen ital. szörp? joghurt? ivólé? ízesített víz? tudja a franc, az ital ezek közül bármelyiket jelentheti. magában kell inni vagy lehet keverni valamivel? melegíthető vagy hidegen fogyasztandó? tehetem kávéba? főzhetek vele? az ital szóból ezek nem derülnek ki.

2021. aug. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
24%

11-es, viszont a boltban már MANDULA ITAL, RIZS ITAL, SZÓJA ITAL, stb. van ráírva a dobozra. NEM PEDIG TEJ! Plusz a tejektől külön kell tárolni őket. Szóval ezzel ellent is mondtál önmagadnak. XD

Amúgy a pár % növény miatt nem hiszem, hogy massza lenne az egész. XD

2021. aug. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

#12 én Angliában élek, itt tej van rájukírva, és a rendes tejek mellett vannak közvetlenül.


"Amúgy a pár % növény miatt nem hiszem, hogy massza lenne az egész. XD"

hihi ikszdé. erre reagáltam: "A mandulaitalban konkrétan 3,5% (!) mandula van. A többi víz" ha több % szárazanyagot akarsz benne akkor az egész egy massza lesz amit vagy tudsz önteni vagy nem. fel KELL hígítani, hogy folyékony legyen. de látom a szövegértés nem az erősséged.

2021. aug. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!