Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hogyan kezelitek az infláció...

Hogyan kezelitek az infláció okozta élelmiszer áremelkedést? Megváltoztak a vásárlási szokásaitok?

Figyelt kérdés

Én korábban nem voltam annyira rárepülve az akciókra, de amióta ennyire megemelkedtek az árak, igyekszem mindent akcióban megvenni, de akkor is kb. ugyanolyan árban vannak a termékek, mint korábban, az infláció előtt akció nélkül.

Csak pár példa: ma paradicsomot 999 ft-os, paprikát 1249 ft-os áron láttam. Ez nem élelmiszer, de az a kéztörlő amit eddig vettem, 299 ft-ról 349 ft-ra emelkedett. Nem ritkák az 50%-os áremelkedések. Ti hogy bírjátok?



2022. febr. 18. 19:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
sör-ről nem mondok le, hawerom még nem emelte a pálinka árát! zsemléből, 4 helyett csak 3-at veszek! kicsit éhes vagyok!
2022. aug. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!