Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Iskolai vagy munkahelyi...

Iskolai vagy munkahelyi menzán melyik ételt útáltátok a legjobban?

Figyelt kérdés

2022. jún. 6. 11:15
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
94%
Sárgaborsó főzelék. Talán ez volt a legrosszabb, de egyébként is több volt a rossz, mint a jó.
2022. jún. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
92%

Én általános iskola alsó tagozatán voltam menzás. 2-3-4 évig, pontosan már nem emlékszem, hogy meddig, de nálunk jó volt a kaja. Úgy, hozták a suliba Barkassal a kaját, nagy tejes kannákba. Majd ebéd után abban is vitték el a moslékot a malacoknak. 1988-ban születtem.

Minden finom volt. Jókat ettünk, szívesen emlékszem rá vissza. :)

2022. jún. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
93%

1,


Forró sós (!!!) gyümölcs leves.

Meleg gyümölcs leves eleve undorító, de a konyha szabályzata miatt minden levest fel kellett forralni. A só nem tom honnan jött a képbe, és a gusztustalanul úszkáló fehéres darabokkal együtt pocsék volt.

Gondolom a tejszín nem keveredett el rebdesen benne



2,

A káposztás kocka tészta, paradicsomos káposzta és a káposzta főzelék holtversenyben.

Undorító, zsíros, szétfőtt volt, és cserébe legalább az egész osstály a nap hátralevő részét végig fingotta.



3,


A lefosott utcakő.

Egy kisméretű tömör tégla, csak elvileg piskótából (gyakorlatban szerintem homokkő lehetett), nyakon öntve ezzel a csomós, krétapor ízű csokiszósszal

2022. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
82%
43 kieg: bocsó, vizes a touch screen, félregépeltem vele
2022. jún. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
85%
#43 jesszus maria. nalunk "csak" meleg volt a gyumolcsleves, a sot sikerult nem beleboritaniuk :D de anyamek jartak mar olyan helyen ahol a gyumilevest forron, sosan, kenyerrel ettek a helyiek
2022. jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%

45, én se értem miért sózták.

Talán tejföl volt sós amivel habarták? Nem tudom.

2022. jún. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
100%
A lencsefőzeléket, spenótot... Nagyon sokszor volt és már a szaga is számomra elviselhetetlen volt, a látványa, íze is...
2022. jún. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%
Mákostészta, káposztás tészta, meleg gyümölcsleves, tökfőzelék, babfőzelék, kaporfőzelék.
2022. jún. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 NTBS ***** válasza:
100%
Stíriai metélt.
2022. jún. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!