Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Amikor csak 23 ezer Ft-os...

Amikor csak 23 ezer Ft-os segélyt kaptatok, miket vásároltatok, milyen élelmiszereket, hogyan osztottátok be?

Figyelt kérdés

2022. júl. 4. 03:42
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
91%

Mondanám hogy kenyér és víz, de brutál drága a kenyér is és hamar megkeményedik.

Krumpli, káposzta, nokedli stb talán...

2022. júl. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
91%
Ha nincs semmi, ami ideköt, akkor elmennék akárcsak Ausztriába, vagy bárhova Nyugatra, ahol az itteni, magyarországi pénzek sokszorosát meg lehet keresni, és inkább hazautalgatnék pénzt. (Hiába drága az utalási díj, nagyobb pénz birtoklása esetén azt is könnyebb szívvel nyögi ki az ember, mintha az itthoni zéróból kellene tengődni, meg még valakit pluszba itthon támogatni.)
2022. júl. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
90%

23e két nap gyümölcsszedés...

De edd a tejfölös kenyeret.

2022. júl. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
85%

A reggeliben segithetek

500g zab kb 300ft


Ha vizzel eszed akkor kb 60ft egy laktato reggeli


Ha tejjel eszed akkor kb 150ft-ba kijon egy reggeli


Alig ha van olcsobb es egeszsegesebb reggeli ennel

2022. júl. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

zab? azt a lovak zabálják, nem?


úgy nézek én ki mint egy ló?

2022. júl. 4. 23:08
 26/31 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező, zabpehely, nézd csak, ilyen. Többféle kiszerelésben és csomagolásban kapható.


[link]

2022. júl. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

ó így már értem, köszönöm


elképzeltem az egész zabszemeket, megfőve a tejben ... szinte zabszem került a ...be

2022. júl. 5. 00:39
 28/31 anonim ***** válasza:
80%

Gyors és olcsó reggeli:


60 g zab

2 dl tej vagy 2 dl víz és mazsola stb.


Még cukros fahéjat vagy cukros kakaót (nem instant, főzőkakaó+porcukor) szoktam bele tenni, egy teáskanállal, de attól megintcsak drágább lesz.


Egy hatalmas csészében (6 dl-es) berakom 2-2 és fél percre a mikróba. Azért kell a nagy csésze, hogy ne fusson ki. Aztán kiveszem, megkeverem, megyek a dolgomra, míg ehetőre hűl.

2022. júl. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
65%
#28 vagyok, én is zabpehelyre értettem. Aprószeművel lesz jó, a nagyszeműt tovább kell főzni.
2022. júl. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

nem túrós-krumplis-kókuszos kalács


hanem túrós-mazsolás-kókuszos, vagy krumplis-kókuszos-mazsolás, vagy krumplis-kókuszos, vagy csak krumplis, de ez utóbbi esetben nem kerül bele cukor, hanem kenyér lesz lényegében, nem kalács, ebben az esetben fokhagymás tejföllel, vagy fokhagymás-olajos sűrített paradicsommal kenem meg

2022. júl. 6. 00:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!