Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Sok csalamádénak lehet káros...

Sok csalamádénak lehet káros hatása?

Figyelt kérdés

Diétázom és szeretnék naponta több dobozzal is enni. (Persze mást is eszek majd)


A sok sav miatt okozhat kárt a gyomromnak pl?



2022. okt. 3. 23:31
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

De ki mondta, hogy CSAK ezt ennék?


Három doboz fél 60-70 dekás savanyúság mellett mikor meg mi fér még beléd?

2022. okt. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

Egyesével enném a dobozokat. Pl reggeli mellé 1, ebéd mellé 1.


Igen, fér még belém kaja mellé, ebben biztos lehetsz.

2022. okt. 4. 11:33
 23/39 anonim ***** válasza:
79%
attól, hogy csak ennyi kalória, ez nagy mennyiség.
2022. okt. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
79%

Továbbra is homályos, hogy miért akarsz ebből ilyen gigamennyiségeket enni...


#20

2022. okt. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Ment a piros kéz mindenkinek, senki nem volt még képes egy egyszerűen megfogalamazott kérdésre se választ adni. :D :D
2022. okt. 4. 11:44
 26/39 anonim ***** válasza:
63%

25: sokan leírták, de te képtelen vagy értelmezve végigolvasni.


Nem egészséges a sok káposzta (felfúj), és az ecetes lé sem (kimarja a gyomrod)

2022. okt. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
95%

Nekem speciel semmi bajom a káposztától és a savanyúságtól sem, pedig ipari mértékben tudom enni.

De én tartósítószer nélküli házit eszem.

Voltak súlygondjaim nekem is, nagyon ajánlanám az IGAZI(!) házi, hagyományos, nem ecettel savanyított savanyú káposztát, ezt már leginkább csak piacon kapsz, de ott is célszerű előtte megkóstolni, mert sokan sumákolnak már.

Ha jó sok lével kéred, akkor sikeres segítség fogyózni, mert tele van vitaminnal és rosttal, meg is hajt egy kicsit, ha nem mosod ki.

De ha csalamádét kívánsz, csináld meg magadnak.!

Veszel egy fej édes káposztát, felmetéled, hozzá egy halom hagyma, fürtös uborka, (nem kígyó) esetleg színnek bele 1 piros paprika, lé(édesítővel) és kész!

Nem egy nagy eset, mert nem télire rakod el, mindig csak 2-3 napra valót készíts, tényleg megvan hamar! Van ahol lehet kapni felmetélt káposztát, akkor még vagdosni sem kell, de az sem egy nagy munka.


Szóval, ez tényleg nagy segítség a fogyókúránál, mert maximálisan telít és vitaminbomba!

2022. okt. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

Juj, akkor nekem biztos piros ment, mert (önzetlenül, ingyen, felebaráti szeretetből, és segítőkészségből)

3 különböző szakmát érintve, egy komplex választ adtam, aminek az értelmezéséhez magasabb IQ kell, mint amivel egy Bonobó rendelkezik.


Hadd kompenzáljam akkor ezt, azzal együtt, hogy a szintedre süllyedek, egyben meg is erősítelek az ötletedben, tudva azt, hogy a felfogóképességed szintjén, összemosódik a hasznos, és a neked tetsző válasz:



Nem!


Őszintén remélem, hogy segítettem, és kiérdemeltem a zöld pipát! :D

2022. okt. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
62%
28: ez a tipikus gyékás, aki feltesz egy kérdést, de csak a saját hülyeségét alátámasztó válaszokat fogadja el. :-D
2022. okt. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
80%

28-as vagyok, hátha erre is kapok egy zöldet, amiért idejekorán figyelmeztetlek, a csalamádé mellett fokozottan figyelj a teljes értékű fehérje bevitelre is!

Látványosan romlik az agyadban az idegpályák állapota!

2022. okt. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!