Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Sok csalamádénak lehet káros...

Sok csalamádénak lehet káros hatása?

Figyelt kérdés

Diétázom és szeretnék naponta több dobozzal is enni. (Persze mást is eszek majd)


A sok sav miatt okozhat kárt a gyomromnak pl?



2022. okt. 3. 23:31
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
25%

mert maximálisan telít és vitaminbomba!


Olyan szuperül eltelít, hogy nem fog semmi tápanyagot bevinni, mert mást már nagyon nem fog enni. MInimális kalória, egész nap teli érzi magát, mert puffad. Hejj, de szuper.

2022. okt. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
75%
Nem hiszem, a csalamádé csupa vitamin. De valami mellé kell enni.
2022. okt. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Olyan emberként mondom, aki lefogyott 50 kilót, és tartja is, hogy így nem lesz sikeres a diétád.

Nem lesz bajod ennyi csalamádétól, előbb megundorodsz tőle, minthogy árthatna.

DE! Az emberek általában azért híznak el, mert zabálnak. Ha normális adagot ennének normális kajából, nem híznának el.

Te most az egyik zabálást akarod felcserélni a másikra... és ez nem lesz hosszú távon tartható. Ha le is fogysz, vissza fogsz hízni.

Egy paradigmaváltásra lenne szükség a fejedben. Tehát fel kéne hagyni a mértéktelen zabálással (mindegy, milyen ételből), és normális, egészséges adagokat enni. Egy felnőtt ember normális adagja zöldségféléből egy étkezésre 200 és 300 gramm között van. Erre kellene átszoknod. Nem arra, hogy megegyél egy étkezéshez egy kiló savanyúságot...

2022. okt. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

De már így is egészséges kajákat eszek, pl zöldségek, gyümölcsök, kefír, sovány yoghurt, teljes kiőrlésű kenyér, hal, csirkehús stb


Nap 2000 kcal körül.


Arról van szó, hogy a potenciális ételek skáláját szélesítem. Sajnos itt külföldön nem olyan egyszerű csalamádéhoz jutni mint anno Magyarországon volt.

2022. okt. 5. 09:47
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

34: öööö..... akkor most nem is itthon vagy, de eddig egyfolytában ezeket a magyar vödrös csalamádékt hoztad példának....


100%-ban egyetértek a fölötted kommentelővel.

"Te most az egyik zabálást akarod felcserélni a másikra... és ez nem lesz hosszú távon tartható."


Ha te tényleg ennyifélét eszel, amit utóbb említesz, akkor mi szükség lenne naponta 3 kiló csalamádéra??? :-O :-O

2022. okt. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

Még mindig nincs szükség napi 3 kiló csalamádéra. Ezt nem tudom ki volt az a marha aki kitalálta.


1 vödör csalamádéban olyan 250 g vagy 500 g van maximum.


Miért hoztam magyar vödrös csalamádét?

Azért mert itt nem is ismerik a fogalmat és nem kapható. Amikor rákeresek a Google-ben hogy csalamádé akkor - csodák csodája - magyar nyelvű találatokat ad ki... Ki hitte volna, nem?

2022. okt. 5. 10:17
 37/39 anonim ***** válasza:
53%

36: mivaaaan...???? Nem lehet kapni, de te azt akarsz ott enni....??


EGyre rébuszosabb vagy. :-D


jó, akkor nem három kiló, hanem másfél... Az is brutál mennyiség.


[link]

2022. okt. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

A magyar boltban lehet kapni - mint pár napja megtudtam - így azt tervezem hogy onnan veszek.


Azt hittem elsőre is megérted, hogy az itteni normál szupermarketekben ismeretlen, de specifikusan a magyar és lengyel boltban kapható.

(Bár eddig azt se tudtam, hogy van magyar bolt elérhető távolságon belül)


Egyéb gyenge, ócska meglátásod van még?

Vagy írjak szótagolva a kedvedért? :)

2022. okt. 5. 10:47
 39/39 anonim válasza:
0%
Vetélés.
2023. júl. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!