Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Más is tapasztalt fogyást,...

Más is tapasztalt fogyást, akik faluról költöztek a fővárosba?

Figyelt kérdés

A fiam 31 éves és mindig is vékony volt, mikor elköltözött itthonról 69kg volt, és most 8 hónap után 7kilót fogyott. Mindig is igényes volt az ételre, csak a házi ételeket szereti, például a bolti tojás, tejtermék és hús nem ízlik neki. A menyem is panaszkodik, hogy akármit főz, alig eszik, mert semmi nem ízlik neki, például a tojáslevesben is megérzi, ha az nem házi tojásból készült.

Én nem vagyok járatos Pesten, de nem tudom elhinni, hogy a belvárosban nem lehet házi alapanyagokhoz jutni, vagy mégis így lenne? A bolti "bio" termékeket sem szereti, azon is megérzi, hogy nem házi és alig eszik.



2022. nov. 30. 15:56
1 2
 11/20 anonim válasza:
79%
Meg kéne éhezni, utána enne mint a vett malac!!
2022. nov. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

például a tojáslevesben is megérzi, ha az nem házi tojásból készült.


Hát persze...

2022. nov. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak a te májadat akarja hízlalni, hátha akkor lenyugszol. Nincs ilyen, hogy megérzi, hogy nem házi tojásból készült 🤣
2022. nov. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha finnyás, az nem a menyed hibája.

Mellékesen jegyzem meg, hogy ilyen embernek nem is főznék szívesen, mert úgyis mindent lefitymál.

2022. nov. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg a nőjével szemben is elég nagy tahóság, hogy minden kajára húzza az orrát.
2022. nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyám nem tudja, hány kiló vagyok. Nálatok ez napi téma?
2022. nov. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a városban nem lehet unatkozni ezáltal nem eszik az ember unalmában, valamint többet is járkál a városban mint a faluban természetes a fogyás.
2022. dec. 1. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
76%

A fiadnak inkább valami leli nyavalyája van.


Én híztam amikor a fővárosba kerültem. Nagyon magányos voltam, és alig volt pénzem, nem mentem iskolán kívül sehova. Szóval vagy az iskolában ültem, vagy tanultam és ültem, vagy otthon ültem a sorozatok előtt és ettem. Az a napi fél óra torna az semmi.


Vidéken ott volt nekem a fizikai munka, a kutya, a kert. Sokkal többet mozogtam napközben, és hetente többször elmentem egy órára futni. Sokkal könnyebb úgy futni, hogy a kutya nem látja, meg békén hagynak.

2022. dec. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha ő menne és szerezne be házi alapanyagokat és főzne?
2022. dec. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Ismerem ezt a fajta gondolkodást :)


Mikor elkoltoztem a párommal városba, rögtön megkaptam anyóstol, hogy ez a gyerek, hogy lefogyott:-)))

Nem ám, a fizikai munka miatt amit elvallalt.

2022. dec. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!