Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mennyi es milyen edesseget...

Mennyi es milyen edesseget esztek napi szinten?

Figyelt kérdés
Itt most szigoruan veve az edes izü nasikra gondolok, nem mindenre, ami edes! Köszönöm a valaszokat!

2023. márc. 8. 08:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Néha - pár naponta - ebéd után 1-2 kocka csoki.
2023. márc. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Naponta csoki vagy gumicukor. Aztán le is mozgom
2023. márc. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán egy kis csokit szoktam enni . Nem vagyok édesszájú, de néha megkívánom .
2023. márc. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Napi szinten semmilyet. A reggelire megevett zabkásám, ami tele van édes gyümölcsökkel számomra teljesen kielégítő. Ha édességre vágyom estefelé bedobok némi friss datolyát. Nasit ritkán eszem, ha igen, akkor az vagy házilag gyártott süti vagy bolti nápolyi. Imádom a nápolyit.
2023. márc. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Metionin ***** válasza:
100%
Nem eszek édességet napi szinten, inkább hétvégén szoktam egy kis csokit enni de azt se mindig.
2023. márc. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem eszem napi szinten, még havi szinten sem.

Gyümölcsöt eszem.

Vagy ha valahol valamilyen alkalomból van valami sütemény pl. szülinap, stb.

2023. márc. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Csokit és nem rossz minőségűt persze csak mértékkel.
2023. márc. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Zabrudit, túrórudit szoktam enni napi szinten. Általában reggelire, olyankor nem is tudok többet enni.
2023. márc. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Csokit. Mostanában pisztáciás Lindort, maradt még karácsonyról mert akkor csomót vettem. De szeretek sok mindent, Oreot, Kiner Buenot eszek még gyakran. A táblás csoki sokszor nem fogy el, de múltkor pl megettem egyben egy fél tábla Smartiesos Milkát. Szóval valamennyi csokit minden nap eszem. Moatanában a sütiket is nagyon kívánom.

Régebben nem voltam ilyen édesszájú, de most szoptatok. Még így is kevés kcalt viszek be szerintem.

2023. márc. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos minden nap zabálok valami csokit, vagy édes nasit. Általában sportszeletet, Twixet, Oreot, gumicukrot tömök magamba. :(
2023. márc. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!