Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mennyi es milyen edesseget...

Mennyi es milyen edesseget esztek napi szinten?

Figyelt kérdés
Itt most szigoruan veve az edes izü nasikra gondolok, nem mindenre, ami edes! Köszönöm a valaszokat!

2023. márc. 8. 08:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
ízesített étcsokikat, pár kockát naponta.
2023. márc. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap egy csokoládészelet (pl. Bounty, vagy egyéb), esténként random bonbon, de igazából még így is a súlyom alatt vagyok, szóval pont nem érdekel - meg finom :)
2023. márc. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem eszem semmi édességet. Ebben az évben megfogadtam, hogy amennyire csak tudom kerülni fogom, egyfajta sugar detoxon vagyok, főleg egészségügyi okokból.


Egyedül szociális alkalmakkor teszek ennek kivételt, ha úgy adódik.

Pl. Egyik nap voltam kávézóban és a kávé mellé ettem egy üres croissant.

Vagy szülinapi buliban ettem egy szelet tortát. Meg banánkenyeret.


Igazából csak az elején nehéz ellent mondani, utána már hozzászokik a szervezet. Illetve nálam az is fontos volt, hogy bár nem eszek édességet, cukortartalmú dolgokat (max.15g/100g alatti dolgokat csak) a szénhidrátokat nem vonom azért totálisan meg magamtól, pl. tészta, kenyér, krumpli szerepel az étrendemben.

2023. márc. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
78%
Én menthetetlenül édesszájú vagyok, mindennap eszek és nem is keveset. Tudom, hogy egészségtelen, de nem bírom ki nélküle. Amúgy alkoholt nagyon ritkán iszok, cigizni nem cigizek, szóval ez az én függőségem. Nem tudom beosztani sem, ha van valami nasi, addig eszem, míg el nem fogy. Egyelőre a súlyomon nem látszik, de igyekszem visszafogni magam. Még így is többet eszek, mint az itt kommentelők együttvéve, szóval helyettük is pörgetem az édességipart.
2023. márc. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
csak akkor ha tudom lemozgom vagy mashol sporolok a kcal-al. twix, mars, malteser, kinder bueno
2023. ápr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!