Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ez lehetséges? Avokádó ültetés...

Ez lehetséges? Avokádó ültetés csíráztatás nélkül?

Figyelt kérdés
Pár hónapja, pontosabban nem tudom mikor de anyum nagy cserepes virágja mellé beleraktam egy avokádó magot. Múltkor nézte mi nő, és én azt hittem már kiszedte a magot de mint kiderült nem és mondtam azt, hogy avokádó magot raktam a virág földjére. Utána néztem a neten pont olyan volt, de én nem raktam vízbe a magot azaz nem csíráztattam. Ettől még lehetséges?
márc. 9. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehetséges,picit bővebben kell locsolni.
márc. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
márc. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm😊
márc. 9. 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetséges, én is ültettem kétszer is, mindkettő kikelt. Ahogy az #1-es írja, jól meg kell locsolni.
márc. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azb avocado ugyanolyan növény, mint minden más, ha a magja a földbe kerül, kicsírázik. Külön csíráztatni nem szükséges, ez csak jó játék, semmi egyéb
márc. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!