Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ha napi 1.5 kg zöldséget...

Ha napi 1.5 kg zöldséget eszem lehet vmi bajom?

Figyelt kérdés
Már kb 1 hete így táplálkozom,mellé natúr csirkemellet eszem,ebédre és vacsorára.

2014. máj. 12. 22:48
 1/7 A kérdező kommentje:
"mexikói" zöldségkeveréket főzök meg.(borsó,kukorica,répa)
2014. máj. 12. 22:50
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle semmi bajod. Viszont így tavasszal nem ártana friss zöldségeket is enned!
2014. máj. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha már ennyi zöldséget eszel, akkor inkább a frisset, egyébként nagyon egészséges a zöldség nem lesz tőle semmi bajod, ha nincs kifogásod a gabonafélék ellen, akkor azzal edd, úgy még jobb, szerintem.
2014. máj. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Így elég egyoldalú, amúgy jó lenne. Meg ennyi pénzből simán vehetnél frisset is.
2014. máj. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális mennyiség az én szememben. 3 kilótól se lenne bajod, miért lenne? :D Bár zöldségfüggő, most hanyagoljuk a száraz hüvelyeseket és a kukoricát, azok azért másak és a kalóriatartalmuk is magasabb.

A mexikóihoz annyira nem tudok hozzászólni, hosszabb távon sosem ettem ennyi kukoricát. A borsó és répa szerintem OK. A helyedben ennék egy csomó nyers zöldséget is. A mirelit amúgy nem rossz, bizonyos zöldségekből csak olyat használok, mert olcsóbb, jóval kevésbé munkás és sokkal frissebb, mint a zöldségesnél 1-2 napja aszalódó. A finom zsenge mirelit borsót (gyakran nyersen eszem, mert lehet) csak a kertből szedett veri, de toronymagasan :D Ha korán kelsz és piac mellett laksz, az még érhet valamit. De semmi problémát nem látok a mirelittel.

2014. máj. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és támogatom a változatosságok én is. Én naponta is sokféle zöldséget eszem :D Az íznek is jót tesz s a tápanyagok sem egyformák bennük, biztosabb így.
2014. máj. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz. Én is ennyit eszek. Próbáld ki rántottába ,vagy tükörtojással,úgy is finom:D Én a helyedben többféle zöldséget ennék,nagyon rá fogsz unni.
2014. máj. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!