Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha vacsorára nagyon sok...

Ha vacsorára nagyon sok gyümölcsöt (és/vagy zöldséget) eszem, mi fog történni?

Figyelt kérdés

Hízás?Fogyás?Súlytrtás?

Pl. egy vacsora: 1 banán,1 nagy alma,2 közepes sárgarépa,1 műzlistál cseresznye,2-3 műzlistál vörös gyümölcs (áfonya,szeder,mána,ribizli,eper...)

Nem egyszerre persze,hanem mondjuk 17:30-21:00 között.

17/L


2014. ápr. 12. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Az csak attól függ, hogy mennyit ettél napközben, hány kalóriát ettél összesen és mennyit használtál fel belöle a nap folyamán.
2014. ápr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem is sok. :) Én általában két-három narancsot és három almát eszem vacsorára. :D
2014. ápr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszer csináltam ilyet, hajnalban ébredtem arra, hogy nagyon éhes vagyok. Gyümölcsökben lényegében nincs zsír, ami laktatna.
2014. ápr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Gyümölcsökben lényegében nincs zsír, ami laktatna."


A gyümölcsöknek éppen az a nagy elönye, hogy nincs bennük zsír, ezért nem tartamlaznak túl sok kalóriát.


Aki szerint meg csak a zsír laktat, az ne csodálkozzon, ha elhízík.

2014. ápr. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem vagyok elhízva, soha nem is voltam. A hosszútávú jóllakottsághoz kell a zsír (egész éjjel 7-10órán keresztül nem eszik az ember), meg a salátákhoz is, hogy a zsírban oldódó vitaminok jól felszívódjanak. A gyümölcsökben glükóz és fruktóz van, ami gyorsan felszívódik és annyi.

Mint már korábban is írtam, tapasztalatból beszélek, gyümölcsök napközben jók.

2014. ápr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
valaki valaszoljon a kerdesre is...
2014. ápr. 13. 20:02
 7/7 anonim ***** válasza:
olvasd el az elsö választ!!
2014. ápr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!