Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tesco Finest termékek?

Tesco Finest termékek?

Figyelt kérdés

Vannak egy ideje a Tescóban a "Finest" termékek, amiket ugyebár úgy hirdetnek, mint jó minőségű termékeket, és így drágábbak is.

Ti kóstoltatok már közülük valamit? Ha igen, jó volt?

Én épp ma a mézes mustár, ketchup és társait nézegettem, jól néznek ki, de nem mertem venni, hogy nehogy rossz legyen.



2014. okt. 3. 18:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Már próbáltam úgy, nekem nem jött be. Nem feltétlenül a mézes mustárra vonatkozik a kérdés, hanem vannak csokik, chipsek meg egy csomó más is.
2014. okt. 4. 20:58
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

És az sem a Tesco Finestre vonatkozik, hogy nézd meg, hogy mi van benne. Nem attól jó valami, hogy márkás-e.

Ha mérget nem látsz az összetevők között, akkor meg kell kóstolni, legfeljebb többet nem veszel.

2014. okt. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
*az sem csak a ..
2014. okt. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én nagyon sokat kóstoltam belőle, mert sokszor küldenek pl. a clubcardhoz akciós kuponokat hozzájuk meg amúgy is sokszor vannak akcióban.


A Value termékekre hála istennek nem vagyok rászorulva, a TS termékeket annyira nem szeretem, de a finest termékek nagyon jók. És itt most nem árról, hanem ízről, minőségről beszélek. Csomó finest terméket amúgy ha megnézel és jártál már angliban - akkor ugyan az.


A finest túró rudit pl. kifejezetten szeretem (a gyümölcsöset) Mindig szokott lenni belőle leárazott is, mert az emberek nem veszik és simán jobb is az íze, mint pár nevesebb gyártóé.

Amit még használok itthon az a finest extra szűz olívaolaj, olcsóbb, mint a legtöbb jó minőségű extra szűz olaj és van olyan jó.

2014. okt. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!