Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Fogyni szeretnek es kellene...

Fogyni szeretnek es kellene nem hizlalo kaja mit javasolnatok ami olcso es nem kell fozni?

Figyelt kérdés
Suliba nem szeretnek szendvicset enni az nagyon hizlal. Mit kene szerintetek vennem reggel? Gondolkoztam epren meg meg vmi mas gyumin de az nem lesz eleg. Salatat mar vagy 5napja eszem az szoba se johet 1-2napig
2016. márc. 3. 20:25
1 2
 11/12 Noblesse Oblige ***** válasza:

Pedig suliban kéne inkább olyan szendvics ami energiát ad. És otthon amikor megvannak a spéci körülmények akkor lehet flancolni, meg kielégíteni az igényeket.


Én reggel mindig jól belaktam tojásrántottával. A szendvicsem hosszú magos-teljeskiörlésű bagett volt. Abba szeltem répát, raktam csirkesonkát, salit, paradicsomot esetleg reszelt sajt bébi spenót. Jól megtömtem zöldséggel és 2 részletben megettem. A suliban gondolkodni kell, tesizni kell, ehhez kell az energia.


De amúgy nálam most ez a sztárreggeli és suliba is vihető: tojástekercs

Felversz 2 db tojást + fűszer mintha rántottát készítenél. Felhevíted a serpenyőt. Bele a tojásos cucc és úgy kell kisütni mintha palacsinta lenne. Amikor az alja már szilárd de a teteje még folyós szépen feltekered és összesütöd. Ha nagyon uncsi akkor lehet turbózni pl vágsz rá hagymát, sonkát, bébispenótot, reszelsz rá sajtot, megszórod a tetejét és úgy csavarod fel. Nagyon finom és laktató is. Lehet mellé csomagolni kigyóubit, paradicsomot, egyéb salinak valót.

2016. márc. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Nem akarok az ördög ügyvédje lenni, de ezt bírni fogod egész életedben? Soha többé szénhidrát az elkövetkező 40-50 évben? Vagy csak addig nem eszel szénhidrátot, ameddig fogyókúrázol? És utána mi lesz? Ha elkezdesz megint enni, akkor vissza fogsz hízni? És aztán kezded elölről? "

Nem hízok vissza. Sajnos muszájból "kipróbáltam". Nem mozogtam, ettem ch-t számolgatás nélkül, csak saccra (ha lehetett választani tészta és zöldség közt, akkor az utóbbit választottam értelemszerűen). Nem szenvedtem tőle. Szóval lemegy a felesleg, és nekem onnantól kezdve nem kell halálszigorúan mindent betartanom.

2016. márc. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!