Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tömegnövelő étrend?

Tömegnövelő étrend?

Figyelt kérdés
sziasztok 61,5 kg vagyok kalória szükséglet alapján 3100kcal kell hog a tömegegmet növeljem összálíltottam egy étrendet 2g fehérje/tskg és 6g szénhidrát/tskgal de akárhogy számolom csak 2300kcal jön ki. 100g zabpehely reggelire napközbe 3x csirka+rics aztán tojás+teljeskiőrlésű kenyér estére meg 100grabb túró. Mit számoljak így?

2016. jún. 16. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ennyi szénhidráttal számolsz, nyilván nem jön ki 3100 kcal. De még a zsírra sem a szokásos 1 g/tskg-ot használod, ahogy utánanéztem (bár tévedhetek).

Tipikusan ilyenkor több szénhidrátot használnak. De ha nem tudsz annyit enni, akkor emelhetsz valamennyit a zsíron is. Sokat is emelhetsz, de az már más műfaj s jobb, ha akkor a szénhidrát egészen kevés. De az tényleg más műfaj s nem is mindenkinek való.

2016. jún. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kalkulátorral ugye 3100 kcalra van szükségem tömegnöveléshez. Bodys oldalokon ugye azt irják hogy 2g fehérja/tskg és 5-8 szénhidrát/tskg és néztem egym intaétrendet 60kgra (tömegnövelés) és ott az össz kalória 2300 volt! Most akkor?
2016. jún. 16. 20:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Attol fugg,mennyire zsirosodsz.Ha nem vagy hizekony tipus, ehetsz tobb szenhidratot. Ezt ki kell tapasztalni, hogy mi az a mennyiseg, aminel minimalisan jon fel csak zsir is az izom melle.
2016. jún. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!