Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hogyan lehet megúszni olcsóbba...

B.Botond kérdése:

Hogyan lehet megúszni olcsóbban egy jó tömegnövelő, testépítő étrendet?

Figyelt kérdés

Sajnos nem adatik meg az,hogy mindig tudjam fedezni(sőt elég ritkán,valamint az még meg tetőzi a dolgot,hogy félig vegán háztartásban élek szóval a hús elég ritkán fordul elő,de ez egy kicsit bonyolultabb nem is akarok bele menni)a normális étrendek,kaják költségeit ami egyre jobban idegesít.Arra lennék kíváncsi,hogy szűk keretek közt hogyan tudom ezt a problémát megoladni konkrétan.Esetleg,ha valami jó könyvet vagy cikket,oldalt vagy akármit tudtok ezzel kapcsolatban ami hasznomra válhat és jól működik akkor azt megköszönném,ha megosztanátok velem.

Ja és kell lenni valami megoldásnak.



2017. máj. 5. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Olcsóbb alapanyagokkal is megoldható a dolog, mi ezzel a gond? Vannak vegán testépítők is egyébként, ezzel sincs probléma, ráadásul a vegán fehérjeforrások közt nevetségesen olcsók is akadnak... Én nem eszem húst, de nem tudok vegán lenni, nekem a tojás a roppant tápanyagdús, sokoldalú, gyors, finom, zsíros fehérjeforrásom, szénhidrátosabban evő vegánként olcsó növényekkel is rendben lennék (pl. sárgaborsó rizzsel, ennél olcsóbb ételt el sem tudok képzelni. a szezonális zöldségek se drágák).

Amúgyis a fehérje az, ami általában drágább. Energiát pl. roppant olcsón be lehet vinni. Ha van egy jó szálkásító étrendem s áttérek tömegelésre, alig drágul a táplálkozásom, hisz csak némi pluszkalória kell, ami zsírból is, szénhidrátból is igen kevésből kihozható.

2017. máj. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat,sokat segítettél! :)

Erre nem is gondoltam csak egyből a szója húsra,de az nem A legolcsóbb.

2017. máj. 5. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!