Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hogyan szokjak le a péksütemén...

Hogyan szokjak le a péksüteményekről?

Figyelt kérdés
Mindig azt eszek. Reggelire 4-et és délután is 3-4-et szoktam enni. Van valami olyan étel, amit könnyen lehet suliba vinni és reggel hamar el lehet készíteni olcsón? Leginkább azért eszek péksütit, mert azt suliba is lehet vinni.

2019. ápr. 10. 17:43
 1/10 A kérdező kommentje:
És ha például főtt tojásos szendvicset viszek az megromlik 4-5 óra alatt?
2019. ápr. 10. 17:47
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Ne edd, mert egészségtelen és borzasztóan hízlal.

Én nagyon vékony voltam így hízókúra miatt kezdtem el napi 2-t enni. És híztam általa 10 kilót egy hónap alatt.

Aztán le is szoktam róla gyorsan, mert meguntam az ízüket. Helyette mindennap inkább változatos szendvicseket készítek.

Sok-sok zöldséggelm gondolj arra, mennyivel egeszsegesebb ez, és mennyire sulykolják belénk, hogy együnk több zöldséget.

:)

2019. ápr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem romlik meg annyi idő alatt a főtt tojás. Tedd bele nyugodtan, ha ízlik:)
2019. ápr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Drazicc ***** válasza:
76%
Én főtt tojást szoktam vinni nyáron is magammal (4-5 óra laatt biztos nem romlik meg, de sztem ha nincs a tűző napon akár simán kibírja késő délutánig.
2019. ápr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Egészségtelen meg drága is. Ha ez nem elég akkor zabáljad aztán legyél dagadt meg cukorbeteg.
2019. ápr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem nagyon leszek tőle dagadt. Már 1-2 éve péksüteményen élek és normális a testsúlyom.
2019. ápr. 10. 18:39
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Suliba barmit lehet vinni. Venni kell dobozokat, es mehet bele a tegnapi ebed. (Ilyenkor szoktak jonni azzal egyesek, hogy dehat nem tudja megmelegiteni. Hat valamit valamiert...)
2019. ápr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
A legtöbb suliban van a tanáriban mikro és megmelegítik a kajád ha szépen megkéred őket.
2019. ápr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12%

Rettentő egészségtelen és vékonyan is lehetsz cukorbeteg. Persze ez is egy folyamat, mire kialakul.


Én helyettesíteném mással. Teljes kiőrlésű és magvas kenyérből készült szendviccsel. Azért tudsz ennyit megenni belőle, mert gyorsan felszívódik és utána újra éhes vagy, az a baj, hogy közben jól megemeli a vércukrod. Utána lezuhan és éhezel. Ha tartalmas ételt választasz, akkor sokáig bírod. Teszel bele, húst, sajtot, zöldségfélét vagy különféle szendvicskrémeket.

2019. ápr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy ugyanarra gondolunk? Mert mi például a kiflit meg magvas zsemlét is péksüteménynek hívjuk, nem csak a mákos patkót meg az ízes buktát.
2020. máj. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!