Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért fura, hogy nem eszek...

Miért fura, hogy nem eszek szárnyast?

Figyelt kérdés

Semmi féle tollas szárnyas állat húsát nem eszem meg.. Se kacsa, se csirke, se pulyka semmi. A gondolattól is kiráz a hideg.

Marha, sertés, birka, kecske, vaddisznó, őz, szarvas jöhet. Bármi ami nem madár.

Kb mindenhol úgy néznek rám, minz valami ufora, ahol mondom.

Család meg a férjem családja is megszokta, pl grillezésre nekem mindig vettek külön sertés szeletet vagy valamit, de mindig van valaki aki azért rácsodálkozik erre. Megva szokásos még csirkemellett se? kérdés :D Nem , azt sem.. :D


Más van így vele?


2019. máj. 2. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
MO-on teljesen mindegy, MIT NEM ESZEL, valaki beleköt!
2019. máj. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Mindenkinek van valami heppje.
2019. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Én egyáltalán nem eszek húst, gondolod mennyi megjegyzést kapok napi szinten. Az emberek nehezen értik meg, ha te más vagy, mint ők
2019. máj. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Én például kifejezetten utálom a csirkemellet, a legjellegtelenebb hús az összes közül, ezen szinte mindenki ledöbben, amikor hallja. Pulykát se eszek ugyanilyen okból, jól el tudom készíteni, de nem ízlik különösebben. Combokat még hagyján, de akkor már szívesebben eszem vegetáriánus ételt vagy valamilyen halat. Az embereknek mindig fura, ha valaki máshogy él, int ők, felesleges ezzel foglalkozni :)
2019. máj. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

"még csirkemellett se? kérdés :D Nem , azt sem.. :D"


Most akkor mit jelent ez a :D jel? Azt hogy viccelsz , és valójában megeszed a csirkemellet?

Vagy tényleg nem? Komolyan? Azt sem?


;)

2019. máj. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát nem eszem meg azt sem.
2019. máj. 2. 17:44
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Én sem eszek és még tojást sem. 24 évesen odáig eljutottam pl csirkepöri szaftját leszűrve megeszem tésztán. Mekis csirke falatokat vagy ha nagyon nincs csike íze a mézes mustároa csikemellet grillezve tárcsázva.


Nem érdekelnek a rokonok sem, kisebb koromban a nagyszüleim eljátszották ha nem eszem meg a csirkét nem kapok mást, nem állhattam fel az asztaltól, vagy szidtak mint aki embert ölt a rokonoknak vagy szomszédoknak.

2019. máj. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
Azért fura, mert nem normális dolog.
2019. máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

Én meg semmilyen, vízből jövőt nem eszem, halat sem.

Konkrétan undorodom tőlük.

És akkor mi van? Nem magyarázkodom senkinek.

2019. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megeszem ha nincs más. Régen imádtam a szárnyashúst, ma már csak a ropogósra sütött csirkeszárnyat szeretem. Szinte csak sertést eszek. Amúgy azt bírom, mikor bemegyek a boltba és nézegetem a csirkemelleket, az egyik narancssárga, a másik hófehér, egyből elmegy a kedvem attól hogy főzzek belőle. Valamiért a karaj szimpatikusabb kinézetre is számomra. A család sem tiltakozik.
2019. máj. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!