Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fasírt fűszerkeverékkel finom...

Fasírt fűszerkeverékkel finom fasírtot lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Csak keverjem a darálthúsba, süssem meg és kész?
2019. aug. 8. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Igen, ahogy leírtad. Nekünk finomabb így, mint simán.
2019. aug. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak abban az esetben fog nektek ízleni, ha egyébként a házias módszerrel nem tudsz finom fasírtot készíteni.

Menzaízű lesz, nekünk nem jön be, de a semminél jobb.

2019. aug. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Fűszerkeverékkel nem lehet igazán jót alkotni. Persze lesz íze, csak meg sem fogja közelíteni azt, mikor magad ízesíted.
2019. aug. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még soha nem csináltam fasírtot, ezért gondoltam rá.
2019. aug. 8. 12:05
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Lehet.
2019. aug. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nem olyan nehéz, csak az arányokat kell eltalálni. Netes receptet nem szoktam nézegetni, de leírom, mit tegyél bele: darálthús egy tálba, só, bors, 1 db tojás, fokhagyma, aki szereti pici pirospaprika. Ha gondolod, tehetsz a fűszerkeverékből egy keveset, ha már megvetted, bár én még sosem próbáltam. Ha nem vetted még meg, akkor anélkül is jó lesz. Hagyd állni miután összekeverted, hogy összeérjenek az ízek. Ha nem áll össze, vagy nagyon puha a masszád, akkor tehetsz bele kevés zsemlemorzsát. Csinálj gombócokat, amit a tenyereddel lapíts fasírtformára. Beleforgatod zsemlemorzsába és máris sütheted. Utóbbi időben szoktam beletenni apróra vágott petrezselyemzöldet is, de ez nem fontos.

Ha mégis ragaszkodsz a fűszerkeverékhez, akkor is tegyél bele egy tojást, azt ne felejtsd ki.

2019. aug. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

#4

Nem ördöngösség, ne félj tőle!

Sokkal jobb lenne, ha elsőre rendesen tanulnád meg és nem műporokat használnál, amik tele vannak nyomva ízfokozóval és tartósítószerrel.

2019. aug. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Én nem vagyok a fűszerkeverékek híve, de a fasírtot azzal csináljuk, és finom. Adalékmentes, csak az adott fűszerek vannak benne és só.
2019. aug. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!