Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Muffint meg lehet tölteni...

Muffint meg lehet tölteni pudinggal?

Figyelt kérdés

Van egy alaprecept, amit használok, azt szoktam felturbózni. Csoki, gyümölcsök, fahéj, mikor mi...

Most a pudingokon, illetve lekvárokon gondolkodok. Bele lehet varázsolni valahogy? Ha igen, hogyan?


2019. aug. 11. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Habzsákokhoz szoktak adni olyan fejet, aminek a vége hosszúkás és hegyes, de műanyagból van. A habzsákba betöltöd a pudingot, a műanyag "tűt" beleszúrod a muffinba, betöltöd, kihúzod. Esetleg egy pötty olvasztott csokival vagy csokitalppal le lehet zárni a nyílást, de nem feltétlenül muszáj. Ne tölts sokat, mert szétreped és szétporlad.
2019. aug. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszály sütés után rakni bele. A muffinformába raksz egy kicsi tésztát arra pudingot/lekvárt, arra még egy kis tészta és mehet a sütőbe.
2019. aug. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Sütés előtt gondoltam. Viszont így a belsejében marad? Attól tartok, kimegy a szélére, és így tulajdonképpen rétegekben lesz lerakva.

2019. aug. 11. 21:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, benne marad.
2019. aug. 12. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Benne marad, úgymond "körülöleli" a tészta a tölteléket. Én pudinggal csináltam. A puding hideg volt, és úgy. Először egy evőkanál muffin a formába, rá a hideg vaníliapudint darabka, és rá a tészta megint. Körülvesezi a tészta, így a legjobb szerintem.
2019. aug. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor teszek bele lekvárt vagy krémet. A forma aljába teszek kevés tésztát, a közepére egy kupacba a tölteléket, és rá a többi tésztát. Fontos, hogy a tészta oldalt is mellé tudjon folyni, különben nem szépen sül.
2019. aug. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!