Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ki mit főz ebben a melegben?...

Ki mit főz ebben a melegben? Nincs ötletem mit csináljak ami tartalmas és elég 2 napra.

Figyelt kérdés
2019. aug. 12. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Én semmit.Süssél vmit.
2019. aug. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Nekem pl ilyen melegben nincs nagy étvágyam, és a sütőt se szívesen kapcsolom be, szóval nálunk a kaja gyümölcsleves, saláta csirkemellel,

Máskor szoktunk pizzát rendelni, vagy kfcbe veszünk húsikat és én csinálom mellé a salit.

De van hogy gyümölcs a vacsi, dinnye barack alma stb

2019. aug. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2 kamasz gyerek mellett sajnos a saláta és a gyümik kb semmi sem.

Ma 1 kg csirkemellből csináltam rántott husit, hozzá rizst és ubisalit erre már délután keresték mit ehetnének.

2019. aug. 12. 20:33
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

Amit maskor...

Nem igazan ertem, miert ne keszithetnel most is pl. egy gulyaslevest vagy egy rakott kaposztat. Oke, hogy pluszba melegit a tuzhely, de akkor vigyel be a konyhaba egy ventilatort, es fozz amellett. Sosem ertettem azokat, akik ilyenkor "nem ehesek", ti egesz nyaron nem esztek mast csak gyumolcslevest meg salatat?

2019. aug. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Csilisbab!!!!
2019. aug. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Gyomruk rendben van?Nem beteg?
2019. aug. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Én enchiladast, következő kaja meg mézes-mustáros pulyka barna rizzsel.

Mindkettő gyors és könnyű.

2019. aug. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Brokkolikrém levest főztem, bele kis kenyérgolyókat és jó sok sült bacont aprítottam bele. Hidegen, melegen is fantasztikus. Amúgy utálom a brokkolit, de ezt a barátnőm tanította és valahogy így teljesen elfogadható.
2019. aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19%
Én inkább bevállalom, hogy hetente kétszer főzök brutális mennyiséget valamikből, és felváltva eszem őket a hét folyamán. Így nem kell minden nap befűteni, de mégis van főtt ennivaló. Most például volt csilis bab és kukoricás rizs sajtos csirkemellel. A héten meg lesz stefánia vagdalt krumplipürével, meg lehet hogy gyros.
2019. aug. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Hideg gyümölcsleves mindenképp a második mellé.
2019. aug. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!