Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Menthető valahogy a tortám?

Menthető valahogy a tortám?

Figyelt kérdés

Kezdő szakácsként tortát sütök, igazából elég egyszerű, egyfajta kakaós tészta, a tetején meg mascarponés krém. Viszont sütés közben (tortaformában) a tészta teteje nagyon csúnyán megrepedezett, elkezdett "kimászni" a formából, szóval elég vastagon kráteres a teteje...

Születésnapi ajándék lett volna. Menthető még valahogy, vagy kuka? :(


2019. aug. 25. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Van képed róla?

Ha ilyen csúcsos, én leszoktam vágni egyenesre. De amúgy mas ötleteim is vannak, hogy hasznosítsd újra!

2019. aug. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden kötél szakad, még mindig csinálhatsz belőle vakondtúrás tortát. Keress rá, ha nem ismered. Nálad a most készült lap lesz az alap, a mascarponés krém a belseje, és vagy kakaót szitálsz rá kívül, vagy az alapból levágsz egy réteget és szétmorzsolod.
2019. aug. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez a vakondtúrás szuper ötlet, köszönöm!!! A díszítéssel úgyis mindig bajban vagyok, ez így egyben szuperül néz ki. :)
2019. aug. 25. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!