Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ma, munkaszüneti nap lévén...

Ma, munkaszüneti nap lévén különlegesebb étel lesz nálatok ebédre (vagy vacsorára), vagy egyszerűbb, "hétköznapi" ételt főztök?

Figyelt kérdés

2019. okt. 23. 08:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi kulonleges. Reggelire ettem egy zacsko instant zabkasat, delutan majd kiveszek egy darab lazacot a melyhuzobol es megcsinalom spenottal-rizzsel.
2019. okt. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senki nem csinál ma ünnepi ebédet, esetleg csak azt, amit hétközben is szokott. Aki minden nap dolgozik, (mondjuk én pont nem különböző okok miatt, műtét, tp), de teljesen egyetértek azokkal, akik azt írják, hogy inkább pihennek, vagy kirándulnak egy jót ebben a jó időben. Elmennek az okóber 23-i megemlékezésre, aztán egy jó kis semmittevés. Ez most nem hosszú hétvége, egy nap pihenő a dolgozó embereknek.

De hogy ne offoljak: nálunk tepsiben sült kelkáposztalevélbe göngyölt (rakott kelkáposzta) sül, aminek a darálthúsos töltelék alapját már tegnap megcsináltam.

2019. okt. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
97%

Annyiban különleges, hogy hét közben bár minden nap főzök, de csak egyfélét.

Ma jobban ráérek, ezért mindenki kedvencet kap :)

2019. okt. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű serpenyős párolt vegyes zöldség. Tele vitaminnal, ezt kívánom, fincsi lett.
2019. okt. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nálunk pont, hogy minimalistább volt (szendvics).

Mi pont hétvégéken meg ünnepnapokon eszünk egyszerűbb dolgokat, olyankor bőven van jobb dolgunk is, mint főzőcskézni. :D

2019. okt. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Még szép hogy nem! Valahogy ha pihenőnap van,a nők felé elvárás hogy a konyhában rohadjanak pihenés helyett.
2019. okt. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!