Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van egy egész kuglófom ami...

Van egy egész kuglófom ami megszáradt, nem tudom valahogy ujrahasznositani?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeleteld fel. Készíts puddingot,kicsit hígabbat a szokásosnál. Rétegezd tálba,és tegyél a sorok közé valamilyen gyümölcsöt. A tetejére, vagy akár a sorok közé is,tegyél tejszínhabot,hűtsd le és fogyaszthatod.
2010. júl. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mártogasd tejbe/kakaóba...esetleg rakd be a mikróba, akkor visszapuhul....de gyorsan meg kell enni, mert aztán hirtelen visszakeményedik!
2010. júl. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. júl. 18. 09:49
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csinálhatsz belőle máglyarakást is :)
2010. júl. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy somlóit lekvárral, mazsolával, csokival és tejszínhabbal! nyami...
2010. júl. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Felszeled hőálló tálba teszel egy keveset , rá darált cukros diót , megint kalácsot , megint diót , ismételgeted míg el nem fogy aztán 2 tojást kikeversz egy kis cukorral meg 2 dl tejjel és nyakon öntöd , átsütöd a sütőben és forrón vagy langyosan megeszitek , a dió helyett jó a lekvár is !
2010. júl. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
felszeleteled, vajjal megkened mindkét oldalát(csak vaj jó, margarin nem). leraksz egy sort tepsibe, rá lekvár vagy gyümölcs(én meggybefőttet szoktam) éa aggig rétegzed míg el nem fogy. ezután 2deci tejszínt, 4 tojással(kevesebb is lehet, de ennyivel az igazi), 3 deci tejjel, cukorral, vaníliás cukorral és egy pici rummal(ízlés szerint) kikeversz, ráöntöd, a tetejére még elszórsz egy vaníliás cukrot és szép barnára sütöd. olyasmi, amit az előttem lévő írt, pici változtatással.
2010. júl. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tök jó ötleteket adtatok,köszi.Ha valami somlói szerűséget szeretnék azt hogy kell?
2010. júl. 18. 18:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Somlói szerű: Kuglóf, rá vanilia vagy csokipudding benne mazsolával. Megszórod dióval,rá tejszín,ujra kuglóf,pudding,tejszin. A tetehére,vagy akár közben ia a tejszínre csokoládéöntetet tenni.
2010. júl. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!