Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Poharas desszert? Gyerekek,...

Poharas desszert? Gyerekek, és felnőttek részére észíteném. Gyümölcsösre, frissítőre gondoltam.

Figyelt kérdés

Van itthon tejszín főzős, és főzés nélküli pudingpor, barack, cseresznyebefőtt, alma. Valamilyen poharas desszertet szeretnék készíteni. Bár írtam, hogy van itthon pudingunk, de nem kimondottan pudingosra akarom.

Nem ma csinálnám, így írhattok bármilyet (csak a gyümölcs adott), a hozzávalót be tudom szerezni.

Előre is köszönöm.


2010. júl. 19. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezek finomak lehetnek! :)

2010. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én a múltkor hulalából, avgyis növényi tejszínből készítettem hasonlót, de szerintem sima tejszínből is lehet.

Felvertem a habot

a gyümölcsből egy kis adagot leturmixoltam folyékonyra, ezt összekevertem a habbal, plussz egy kis cukor és reszeltem bele még citrom héjat.

vettem egy nagy poharat és egy réteg gyümölcs, egy réteg krém, és ezt addig míg teli nem lett.űmondhatom nagy sikere volt, forró napokon tökéletes, gyors, egyszerű, olcsó. üdv

2010. júl. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!