Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Füstölt főtt tarját vagy...

Füstölt főtt tarját vagy karajt ki lehet rántani? Nem lesz túl kemény a hús?

Figyelt kérdés
2019. dec. 6. 22:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre ne rántsd ki mind az egy kilót. Csinálj néhány szeletet próbaképp. A helyedben összetűzném hústűvel semleges ízű nem sós sajttal és úgy paníroznám. Annyira nem lehet rossz, de nekem furcsa. Még soha nem rántottam füstölt főtt tarját. Egyszer mindent meg lehet kóstolni. Max. ha nem jó, nem csinálsz többet. A sajt csak egy ötlet részemről.
2019. dec. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Tömlőssajttal töltött rántott párizsi verhetetlen.
2019. dec. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 geza tozser ***** válasza:

Ahogy a mondás szól "Emberek és a pofonok kúlönbözőek!"

2/16 és 3/16 valószinűéeg nem szereti a tarjából készűlt rántot husit, de az azért még nem jelentheti azt hogy az nem jó vagy nem lehet belőle csinálni.

Olyan tarját kell választani ami kevésbé zsíros, viszont a HÚS maga puhább és szerintem ezért jobb mint a karajból és a combból készitett, mert mindkettő kimondottan sovány, száraz hús.Nem véletlen hogy az aki "ért" egy kicsit a főzéshez az ételnek MEGFELELŐ HÚST fogja választani, mint ahogy -például- karajból nem csinál pörköltet..

Viszont nem értem miért kellene egy pácolt és fűstőlt húst kirántani ami egyáltalán nem arra való

2019. dec. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam csináltam negyszeletet nem ízlett senkinek nekem se,nem ajánlom ezt a receptet.
2019. dec. 12. 10:04
 15/16 anonim ***** válasza:
Gondolom mivel a sózástól-füstöléstől csökken a víztartalma, zsír meg alapból nincs rajta, száraz volt kemény sós és kesernyés a füsttől
2019. dec. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Fejben el szoktam képzelni az ízeket.

Ezt nem sikerül....

2019. dec. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!