Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen kaja otleteitek vannak...

Milyen kaja otleteitek vannak karacsonyra?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egyedul elo fiatal srac vagyok es szeretnek karacsonyra valami finomat fozni, de nincs semmi otletem. Toltottkaposzta kilove ez tuti. Hus etel kene. Nem akarok nagy menut, mert rokonoktol ugyis fog eleg sok kaja jonni. Csak 1 foetel kene, de nincs otletem. Olyasmi ami kicsit kulonlegesebb, mint a szokasos kajak, de nem is annyira tulzo, mint mondjuk egy wllington belszinxd. Koszi elore isnaz otleteket!
2019. dec. 17. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ezek nem annyira simak [link]


nalunk ez lesz iden: [link]

2019. dec. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
krumpli es karfiolpurevel
2019. dec. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oh ezek jok, koszi! Fokeg amit masodiknak linkeltel. De a piten is elgondolkoztam. Az olyan amerikais etek amit en sose csinalnek es nem is tunik tul bonyolultnak. Valami finom husos pite, kivancsi vagyok milyen lehet!:D koszi!
2019. dec. 18. 00:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
azokat is neztem egyik evben, rakerestem egy rakat pitey reveptre de nalunk inkabb a hagyomanyos jon de, igy mindig van ez is az is kicsit. ilyen pulykahoz hasonlot nar ettunk igy nalunk meg belefer :)
2019. dec. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez?👍

[link]

2019. dec. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam ha karácsonyról van szó, akkor franciasaláta vagy ecetes krumplisaláta :) Hozzá valamilyen hal, például amit az első linkelt pisztráng nagyon guszta.
2019. dec. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!