Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nahh szóval, tudnátok nekem...

Nahh szóval, tudnátok nekem egyszerű, de mégis isteni húsos ételeket írni? ♤

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok,ami viszonylag olcsón elkészíthető,de azért van benne egy kis plussz.

És egy plussz kérdés;)

Banán turmixot,turmix gép nélkül meglehet valahogy oldani?Úgy,hogy ugyanolyan csomómentes legyen?

Köszi a válaszokat:)♤



2020. jan. 3. 19:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Saját tapasztalat érdekel.
2020. jan. 3. 19:58
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Hússal rakott krumpli.
2020. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

csirkemellett kiklopfolok, belerakom tepsibe, és ízlés szerint teszek rá dolgokat:

- ananász, sonka/bacon, sajt

- paradicsomkarika, sajt, oregano

- őszibarack (konzerves) stb.

Be a sütőbe, és megsül magától.

Oké, ez nem egy nagy dolog, de finom, én meg főzési antitalentum vagyok. :) De ezt el se lehet rontani.

2020. jan. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2020. jan. 3. 20:57
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Brassoi apropecsenye, kolozsvari kaposzta, mustaros sertes tarja nalam az abszolut nyerok. Utobbi elkesziteni is igen egyszeru.
2020. jan. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én múltkor találtam a hűtőben egy kis adag felkockázott csirkemellet, amit elkezdtem olajon megpirítani és találtam gyros fűszerkeveréket, amiből ránézésre szórtam rá valamennyit, aztán megpároltam. Nekem ízlett és szerintem könyű is.
2020. jan. 4. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Sajtos-vajkremes csirkemell: egy jénai aljat kikének natúr vajkremmel, majd megszórom reszelt sajttal. Err szeletekre vágott csirkemellet fektetek, amit előtte tojásba mártottam. Megszórom sajttal, majd rakenek egy kis vajkremet. Ezt rétegezem. A tetejere sajt kerül. Sütőben kb 45 perc, egy óra alatt elkészül. Ízesített vajkremmel is finom, iletve néha teszek a rétetek közé karikára vágott hagymat, vagy kaliforniai paprikat.
2020. jan. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Az egyiket biztos kipróbálom.
2020. jan. 4. 10:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Darálthusós rakott krumpli.
2020. jan. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!