Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért fekete a fagyasztóból...

Miért fekete a fagyasztóból kivett csirkecomb?

Figyelt kérdés
2020. jan. 10. 12:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem fekete.
2020. jan. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor rosszul tettem fel a kérdést. Kivettem a fagyasztóból 1kg cs.combot, és fekete a bőr meg a csont rajta. Ez mitől van? Nem mindegyik, de az egyik nagyon csúnya volt, azt kidobtam, és most főzés közbe látom, hogy egy másikon is fekete a bőrnek 1 része.
2020. jan. 10. 12:06
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Miért dobtad ki? Nagyon finom a varjuaprolék. Csak kicsit tovább kell fözni:-)))
2020. jan. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Kevéssé valószínű, hogy szó szerint fekete, inkább lilás kék lehet a véraláfutástól. Gondolom, megsérült az állat, miközben leölték, és szétterjedt a vére, aztán a fagyasztás miatt nem volt módja végigjárni a szokásos egyre halványuló vérszínváltó folyamatot.
2020. jan. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor betetted, nem volt fekete? Főzök már vagy 20 éve, de ilyennel még sosem találkoztam, hogy fagyasztóból kivett és kiolvasztott nyers comb befeketedett volna. Akkor van ez, ha főzés közben amit te feketének látsz, az a combból szivárgó vér.
2020. jan. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor nyugodtan adhatok belőle az 1 éves babámnak, ugye? Csirkepörköltet főztem, az illata jó, de én nem szeretem, így nem fogom megkóstolni.
2020. jan. 10. 12:47
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Az 1 éves babádnak adsz belőle, de annyi áldozatot nem ér, hogy egy falatot bekapj, hogy jó e csak mert te nem szereted..🤔🤐 itt biztos megtudják neked mondani, hogy romlott vagy sem.
2020. jan. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
Dehát nyugodtan adj megfeketedett húst az egy éves gyereknek mert valaki gyakorin azt mondta..💁
2020. jan. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A hús nem volt fekete, és ha romlott lenne, annak érezném a szagát.
2020. jan. 10. 13:16
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
A csont meg szokott feketedni a fagyasztóban. A húsban lévő maradék vér színe változik meg fagyasztás alatt, de ez ettől még nem romlott, csak "csúnya".
2020. jan. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!