Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Állkapocs műtétem volt, most...

Állkapocs műtétem volt, most csak is kásás/folyékony ételeket fogyaszthatok. Szeretnék kérni pár finom étel receptet ami megfelel a célra. Ti milyen ételeket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2020. febr. 13. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

főzelékek, akár turmixolva

joghurt

puding

2020. febr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Krémlevesek például
2020. febr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Gyakorlatilag mindent lehet turmixolni, próbáld ki, neked mik ízlenek.

Szerintem kifejezetten jó a húsleves a zöldségekkel és hússal együtt leturmixolva, akár pörkölt krumplival, vagy bármi, mit szeresz. (Kivétel talán a rántott hús)

2020. febr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Levesek, főzelékek, tejbegríz, tejberizs, puding, gyümölcs/zöldségturmixok, krumplipüré tükörtojással vagy rántottával (furi, de nem rossz páros, főleg ha meg kell válogatni mit eszünk, hasonló helyzetben én is ezen éltem), esetleg ha már tudsz annyira rágni, akkor májkrémes, vajas, tejfölös kenyér héj nélkül.


Apró falatok lassan fogyasztva.


Jobbulást kívánok!

2020. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Én bölcsességfog műtét után rávetettem magam a bébi ételekre.
2020. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!

Ma jöttem a kórházból, harapni még egy ideig nem fogok tudni rendesen. Kórházban csak a pudingot ettem, de már abból is elegem van, a többi étel ehetetlen volt.

Főzelékeket, leveseket meg amúgy is szeretem.

2020. febr. 13. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!