Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Spórolós receptek?

Spórolós receptek?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz anyagi helyzetbe kerültünk, örülök ha kenyeret tudunk venni jövő hónap 1o-ig...

Van pár dolog, amit vásároltam kb hétfőn. Alapvető élelmiszerek vannak itthon és némi hús. Retro spórolós recept ötletek szeretnék kérni tőletek. Eddig ami eszembe jutott az a rakott krumpli virslivel, paprikás krumpli virslivel (mert 89ftert leertekelve sikerült vennem 5 Cs. Saga hotdog virslit, amit lefagyasztottam), Virslis pizza, esetleg valamilyen kelt tésztás Virslis dolog, daras tészta barack lekvárral, csirkefarhátbol pörkölt és talán sütni is fogok le belőle és húslevest csinálok.

Most semmi egyéb nem jut az eszembe. 🙄


2020. febr. 15. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lencsefozelek, budas kenyér, tukortojas, krumplifozelek sült virslivel, lángos, hasabburgonya ketchuppal, vajas lekváros kenyér, tojasleves, stb. Én ezeket imádom és sokszor készítem (nem anyagi gondok miatt, hanem mert szeretjük.)
2020. febr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt lehagytam, hogy semmiféle felvágott nincs itthon, viszont tojás Szerencsére van dögivel 🙂 költeni nem akarok kenyéren kívül semmire
2020. febr. 15. 21:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tojás pörkölt.
2020. febr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Tojás pörkölt nokedlivel, én imádom.

Tojásos nokedli, köménymag leves, köményes tojás leves.

2020. febr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
A csirke far‑hát hasát tömd meg hagyományos töltelékkel (áztatott kenyér, tojás, só, bors, esetleg egy kis petrezselyem, én néha dinsztelt hagymát is teszek bele ha olyan a hangulatom) és meglátod milyen finom és laktató ételed lesz! Vegyél egy jó nagy édes káposztát és készíts káposztasalátát, sokáig lesz olcsó és nagyon egészséges savanyúságod!
2020. febr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Hány főre kell főzni? Gyerek van?

Kb mennyi ami maradt 10-ig?

Ha tojás saját tyúktól van az jó,de a bolti az drága hogy mindent azzal.. felénk legalább is drága.


Tükörtojás, rántotta reggeli vacsira virsilivel akár. Mi nagyon tojásos reggelisek vagyunk 2-2 tükörtojás kenyérrel van hogy csak este 7kor eszünk.

Tészta+ tejföl rá sajt.

Kenőmájas esetleg. Borsófőzelék.

2020. febr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Melegszendvics. Azt raksz bele amit akarsz/tudsz. Én 1,5 évig éltem rajta, havi 6-7 ezer Forintból ki is jön egy személyre.
2020. febr. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

3 főre.

Igen, saját bio tojás, biotakarmannyal is vannak etetve a jerceink. Annyi, hogy 3 kakas van, 2-t le kell vagjak belőle barmennyire is sajnáljuk őket...

2020. febr. 16. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!