Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sutihez jo a hulala tejszin? SOS!

Sutihez jo a hulala tejszin? SOS!

Figyelt kérdés
Sutit sutok, es a receptben Oke tejszin van irva, de en Hulalat tudtam venni, semmit nem kell vele csinalni, csak a kesz suti tetejere locsolni. Nem csinaltam meg semmit ilyesfajta tejszinnel, csak fozotejszinnel, mint amivel pl a Carbonarat (ha porbol csinalod) es most nagyon felek, hogy ezzel meglocsolhatom a suti tetejet? Mert azt olvastam, hogy ezt tejszinhabhoz/habhoz hasznaljak. Eletem elso sutije, nezzetek el:(

2020. márc. 25. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Locsold rá nyugodtan, szerintem jó lesz :-) A Hulala nem teljesen tejszín, a benne levő tejzsír egy része növényi zsírral ki van váltva, de az íze vagy funkciója nem más lényegesen.
2020. márc. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mar meglocsoltam vele, picit nehezen szivja be, de lehet a tobbi is ilyen lenne, remelem jo lesz
2020. márc. 25. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:

1-es: "nem teljesen tejszín"


Egyáltalán nem tejszín, egy gramm sincs benne!


[link]


"Összetevők:


Víz, teljesen hidrogénezett pálmamag olaj (25%), rost, stabilizátorok: E420,E463,E401,E339; TEJfehérje, emulgeálószerek:E472e, SZÓJAlecithin (E322), E472b; aromák, színezék:E160a"

2020. márc. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező! Milyen sütireceptet csinálsz?

Linket tudsz adni?

2020. márc. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!