Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Sütés, főzés

A kérdés

Sutihez jo a hulala tejszin? SOS!

Sutit sutok, es a receptben Oke tejszin van irva, de en Hulalat tudtam venni, semmit nem kell vele csinalni, csak a kesz suti tetejere locsolni. Nem csinaltam meg semmit ilyesfajta tejszinnel, csak fozotejszinnel, mint amivel pl a Carbonarat (ha porbol csinalod) es most nagyon felek, hogy ezzel meglocsolhatom a suti tetejet? Mert azt olvastam, hogy ezt tejszinhabhoz/habhoz hasznaljak. Eletem elso sutije, nezzetek el:(

Keress kérdéseket hasonló témákban: sütemény, tejszín

márc. 25. 16:35  Privát üzenet  

A válaszok
Locsold rá nyugodtan, szerintem jó lesz :-) A Hulala nem teljesen tejszín, a benne levő tejzsír egy része növényi zsírral ki van váltva, de az íze vagy funkciója nem más lényegesen.

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 25. 16:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mar meglocsoltam vele, picit nehezen szivja be, de lehet a tobbi is ilyen lenne, remelem jo lesz

# 2/4Időpont márc. 25. 16:53 Privát üzenet

1-es: "nem teljesen tejszín"

Egyáltalán nem tejszín, egy gramm sincs benne!

[link]

"Összetevők:

Víz, teljesen hidrogénezett pálmamag olaj (25%), rost, stabilizátorok: E420,E463,E401,E339; TEJfehérje, emulgeálószerek:E472e, SZÓJAlecithin (E322), E472b; aromák, színezék:E160a"

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 25. 18:47 Privát üzenet

Kérdező! Milyen sütireceptet csinálsz?

Linket tudsz adni?

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont márc. 25. 18:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha a tejszinbe lehet citromot tenni?
A habtejszín felverhető kristálycukor nélkül?
Tejszínes-gombás csirkemmell rizzsel meddig áll el?
Megrágta az egér a tejszín dobozát? Fel merjem használni?
Tejszínes brokkolis csirkemellet ki hogyan készítí Illik hozzá a durum tészta és a brokkolit előtte főzzem meg?
Ha romlott volt a tejszín mikor fogja kifejteni "áldásos" hatását?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések a Sütés, főzés rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!