Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Maradék gulyáslevesből mit...

Maradék gulyáslevesből mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Túl sokat főztem kettőnkre és már unjuk. Fagyasztani nem akarom.

2020. ápr. 6. 11:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%
Krumplipürét meg pörköltet
2020. ápr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2020. ápr. 6. 11:37
 3/19 anonim ***** válasza:
64%

Fagyasztást nem tudom, miért zárod ki, mert az a legértelmesebb ötlet.

De ettöl függetlenül fözz bele szárazbabot, akkor van babgulyásod, esetleg csinálj belöle rizseshúst ( a dürejét leszüröd és csak annyi levet adsz a rizshez, amennyit felvesz, tarhonyával pásztortarhonyát lehet belöle, savagyú káposztát fözve bele székelykáposztát kapsz.

2020. ápr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem lesz az igazi kiolvasztva. Köszönöm az ötleteket :)
2020. ápr. 6. 11:49
 5/19 anonim ***** válasza:
71%
Szivesen!
2020. ápr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%

3-mas, szerintem véletlenül valamiért pörköltre válaszoltál gulyásleves helyett.

A pörit lehet fagyasztani, a gulyáslevesben ott a burgonya, ami ehetetlenül undorító, ha kiolvad.

Ugyanúgy nincs burgonya a rizses húsban, vagy székelykáposztában, ráadásul ezzel még csak szaporodna az étel. Szóval ez pörköltnél működik, de gulyáslevesnél...


Annyit tudsz tenni, hogy jó hidegen tartod, hogy kibírjon még pár napot, aztán kihagysz 1 napot, mikor nem azt eszitek, és utána félreteszed azt hogy unod, és megeszed.


Vagy... megbeszéled ha van olyan lehetőség, szülőkkel, stb, hogy meghívod őket, megeszitek egyszerre az egészet, utána meg majd ők hívnak meg titeket.

2020. ápr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%

77%-oe:

NEM, nem kevertem össze a pörkölttel, hanem tényleg a gulyásra válaszoltam.

Sok helyen a riszeshúsba is tesznek krumplit, és a székelygulyást sem rontja el.

Emellett, ha tudnál fözni, akkor nem ijednél meg ennyire attól, hogy ha valamilyen ételt nem csak az általad ismert egyetlen módon készíti valaki, hanem mer újítani, kísérletezni. Amiket írtam, azokhoz mindenképpen illik a gulyás ugyanúgy, mintha prököltböl készült volna, csak lesz benne újabb íz is. És elárulom, a ma ismert ételek jó része éppen úgy keletkezett, hogy valaki kipróbált valami mást, újat és nem ragaszkodott begyepesedetten a "dédöreganyám is így csinálta" módszerhez!

2020. ápr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%

Oké, próbáltam egy esély adni annak, hogy kibúvót tudj keresni, de ha emellett még okoskodsz is , akkor másképp fogalmazok!

Amit te itt összehordasz , az moslékgyártás, nem főzés!

2020. ápr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%

Próbáltad? Szerintem nem, én viszont IGEN!

Szóval ne akarj mindenárok belekötni abba, amit írok, hanem elöször próbálj meg értelmesen gondolkodni!

2020. ápr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%
mi elsőnek marhapörköltből csinálunk gulyás levest, fordítva is működhet? :D
2020. ápr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!