Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy készítsek ételt ezekből...

Hogy készítsek ételt ezekből a hozzávalókból?

Figyelt kérdés

Hozzávalók:Reszelésre való sajt,kápia paprika,majonéz,csemege uborka,hagyma,olaj,csibemell természetesen só és fűszerek ízlés szerint.


Salátát kell készíteni ezekből a hozzávalókból.valami tippet tudnátok adni hogyan készítsem el?


(Csak ezeket a hozzávalókat lehet használni viszont nekem túl majonézesnek tűnik az egész)


2020. ápr. 27. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

mindent bele kell tenni?


citromlé fűszernek minősül?

2020. ápr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen
2020. ápr. 27. 21:17
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

A hagymát felkockázva besóznám, és az uborka levével bepacolnam.

A befűszerezett csirkét vastag szeletben olajban hirtelen megsütném, majd vékony csíkokra vágnám. Ez lesz a saláta feltétje.

A paprikát és az uborkát vékony csíkokra vágnám, a majonéz és a pácolt hagyma keverékével önteném le.

A reszelt sajtból ropogóst készítenék, kis halmokat raknék sütőpapírra, be a sütőbe, pirosra sütve igazítanám a salátára.

2020. ápr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

most mi igen? 2 eldontendő kérdésre kaptam 1 igen választ

a citromlé lehet fűszer?


mert, ha igen, akkor az öntetet majonézből és citromléből csinálnám némi sóval és friss tárkonnyal

2020. ápr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

amúgy nem kell ez feltétlen saláta legyen:


csirkét ledarálod, sóval, kis majonézzel és sajttal összekevered - kisütöd olajban


az uborkából és a hagymából csinálsz egy "relish"-t aka uborkalekvár


és a csirkét azzal meg grillezett paprikával tálalod



vagy

ledarálod a csirkét, felaprítod az uborkát és összekevered - megsütöd - ráolvasztod a sajtot


citromos tárkonyos majonézzel és ajavárral (abba teszed a hagymát és a paprikát) tálalod


amúgy ez a házid a szakács suliban?

2020. ápr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen,nagyon jól hangzanak valamelyiket elkészítem holnap.

És igen az összes hozzávalót,amit leírtam bele kell tenni viszont,ha valamit plusz hozzá adok nem lesz gond.

Igen szakácsnak tanulok és ezt a házi feladatot kaptam,amit szerdáig meg kell csinálnom..Aztán le kell fényképeznem, el kell küldenem és jegyet is kapok majd rá.

2020. ápr. 28. 00:11
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

szóval hozzá is adhatsz?


akkor még vannak lehetőségek bőven


pástétom - csinálsz a csirkét ledarálod, teszel bele kb ugyanannyi májat és újra ledarálod - hagymát lereszeled és hozzákevered meg tojást, hogy össze is álljon- bakonnel kibélelsz egy tepsit és megsütöd - ha kihűlt öntesz rá tisztított vajat


uborkából megcsinálod a relisht, paprikából az ajavárt, majonézből a citromos majonézt


és az egészet egy sajtos pirítóssal tálalod, mint előétel



ha meg nagyon saláta kell legyen, akkor tálalhatod zöldsaláta ágyon



vagy ha tényleg saláta kell, akkor én csinálnék egy öntetet sok citrommal, joghurttal és majonézzel és valamilyen zöldfűszerrel


meggrillezném a paprikát, felvágnám, összekeverném az uborkával, újhagymával, és kis csíkokra vágott céklával - rádobnám az öntetet

zöldsaláta ágyra tenném és apró sajttal töltött csirkehús fasírtgolyókat dobálnék a tetejére

2020. ápr. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt beleirhattad volna a kérdésbe, hogy szakacsnak tanulsz, jóval komolyabb receptet írtam volna 😅
2020. ápr. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Máshol éheznek. Nem kéne pazarolni!
2020. ápr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9, miért lenne ez pazarlás??? Gondolom, meg is eszi utána. Vagy te nem főzöl magadra?
2020. ápr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!