Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudtok olyan sütirecepteket,...

Tudtok olyan sütirecepteket, amiknek a tésztájában pudingpor van?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 30. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Keressvolyat, amiben k3ményítő van! A pudingpor nagy része ez, egy kis aromával meg szinezékkel...
2020. ápr. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Túród van otthon?
2020. ápr. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen jól bevált kevert tésztában helyettesítheted a liszt egy részét néhány evőkanál pudingporral (semmiképpen ne a teljes mennyiséget, mert úgy nem áll össze).
2020. ápr. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Végül kipróbáltam egy alap kevert tésztás recepttel, a tésztába, amibe eredetileg 1 bögre liszt kellett volna, raktam egy csomag vaníliás pudingport és annyi lisztet, hogy a pudingport kiegészítse 1 bögrére, illetve nem raktam bele pluszba vaníliát. Az íze így nem rossz, de az állagán nem nagyon vettem észre semmi változást, talán annyit, hogy kevésbé morzsálódik szeletelés közben. Majd lehet, kipróbálom vajjal is, mert egy ideje inkább olajat rakok a tésztákba és azóta puhábbak, szóval lehet, ha vajat vagy margarint raktam volna bele, érzékelhetőbb lenne, hogy puding is van benne.
2020. máj. 1. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!