Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ismer valaki sütőben vagy...

Ismer valaki sütőben vagy csak nagyon kevés olajban süthető fánkokat?

Figyelt kérdés

Az interneten már kerestem és ki is próbáltam párat de nem sikerültek túl jól.

Szegény nagyanyám csinált olyat a sütőben ami nagyon finom volt,érződött,hogy van benne zsiradék.tehát nem volt száraz a tészta egyáltalán,fánk állaga volt de alig kellett a tésztába,mert gondolom abba rakott valamennyit nyilván.

Sajnos tőle nem tudom megkérdezni mert kicsi voltam amikor meghalt.

Valakinek van ötlete,hogyan lehetne kevés zsiradékkal,sütőben készítve finom egy fánktészta?


2020. máj. 1. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ezt követem, nekem is kell egy jó recept :D
2020. máj. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne.
2020. máj. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A fánk attólfánk, hogy bő olajban sül!! Sütőben bukta szerű lesz. Ami finom, de nem fánk.
2020. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Nem is fog túl jól sikerülni, legalábbis, mint fánk. Rántott hússal is szoktak próbálkozni, nem is rossz eredménnyel, csak a végeredmény nem olyan.
2020. máj. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

#4: igen, én is bedőltem annak a receptnek. EGYSZER. Először és utoljára.


Igazi szájpadláshasogató panír lett. Nem mondom, hogy ehetetlen, de pont nem hozza azt, amit egy wiener schnitzeltől elvár az ember!

2020. máj. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
#4-es vagyok. Imádom a lepontozó trollokat , akiknek fingjuk nincs valamiért, de határozottan lepontoznak.
2020. máj. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!