Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ki hogy csinálja az almás...

Ki hogy csinálja az almás pite tésztáját?

Figyelt kérdés

Ez alapján csináltam, de egy az egyben ki kellett dobni:

[link]



2020. máj. 16. 14:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pont az az almáspite a favorit, amiben a tészta csak jelzés értékű. 😂😂 az omlóstészta nem jön fel! Keress almás béles receptet, ami kelttésztából van! Na az jól megdagad.
2020. máj. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

#9

Nyilván a "jól kidolgozás" alatt nem a házi széles metélt színvonalára gondoltam, hanem pite esetében addig kell csinálni (hideg kézzel, gyors mozdulatokkal) míg nem ragad mindenhova és összeáll. Bocs nem gondoltam, hogy ezt magyarázni kell.

2020. máj. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. ugye ezt a 40 dkg lisztes tésztát nem egy hatalmas gáztepsiben terítetted el? Mert akkor olyan vékonyra nyújtottad ki mint a cérnametélt tésztája,...enyhe túlzással. Ezt akkorára kell csinálni, hogy az alja majdnem duplája legyen a tetejének és így a mennyiség egy fél gáztepsinyi.
2020. máj. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
95%

12-es: a 9-es vagyok: elvileg amit írtál, az rendbe van, csak a legtöbben a jól kidolgozás alatt a metélt tészta-módszert gondolják, ezért javítottalak ki, föleg nem miattad, hanem a kérdezö miatt. Elnézést, ha rosszul jött át neked.

Kérdezö; milyen vajat használtál?

Ehhez rendes teavaj/márkázott vaj kell, lehetöleg nem margarin, de föleg nem zsírcsökkentet vagy diétás. Az ugyanis tele van vízzel, és a tésztát tönkreteszi.

2020. máj. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!