Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 2 db kimaradt tojássárgájából...

2 db kimaradt tojássárgájából mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Van egy süteményreceptem, ami után marad 2 db tojássárgája. Nem szeretném kidobni, de nem tudom mihez kezdhetnék vele. Ötletek?

2020. jún. 4. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Fagyaszd le
2020. jún. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Süss buktát! :)

Abba csak sárgája kell.

2020. jún. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Kerverj bele kristalycukrot es edd meg (amikor meg nagyremenyu versenysportolo voltam, en imadtam).
2020. jún. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

#3: na igen, ez a v0 megoldás.. :-D


Amúgy majonézt is lehet belőle készíteni, ha szereted, kérdező...

2020. jún. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
A lefagyasztás is jó ötlet, sok recept van, amibe csak tojássárgája kell, így meg legalább fél évig eláll.
2020. jún. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A cukros megoldást gyerekként szerettem :)
2020. jún. 4. 22:13
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Minden bàntàs nélkül mondom, hihetetlenek ezek a kérdések.

3csepp olajon süsd meg basszus és edd meg. Vagy üss hozzà még egyet és rendes rántotta lesz belőle,vagy egy szelet bundàskenyér reggelire.

2020. jún. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó: arra nem is gondolsz, hogy a kérdezö - vagy a másik kérdések feltevöi - NEM rántották akarnak enni????
2020. jún. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
Nos sok lehetőség nincs. De ebből kérdést kreàlni... Mintha megkérdezném hogy maradt egy korty vizem a pohàrba, mit csinàljak vele? Öntsem a viràgra, igyam meg, Öntsem a lefolyóba vagy csinàljak belőle jégkockàt?
2020. jún. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló: rossz példa, tojássárgájából több mindent tudsz csinálni, és elsősorban valami süteményre gondoltam, amihez csak a sárgája kell.
2020. jún. 8. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!