Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Írnátok diétás, könnyen...

Írnátok diétás, könnyen elkészíthető ételeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Néhány tippet szeretnék kérni receptre amit konyhábam nem jàrtas férfi elkészíthet (sütés nélkül) es diétás



2020. jún. 5. 00:57
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Sütés nélkül az remélem főzést még jelent, mert különben csak saláta jöhet szóba, illetve hogy a diéta nem speciális..

Bármilyen zöldség főzve/párolva + sült hús, főzelékek, levesek, rántotta sok zöldséggel. Egyébként ha fogyókúrázol sem kell semmiről lemondani, csak mértéket kell tartani, nyugodtan ehetsz krumplit, rízst vagy kenyeret is. Arra figyelj oda, hogy a köretek nagyobb része zöldség legyen.

2020. jún. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
70%
Ha van mixered, túrót mixelj össze fagyasztott gyümikkel (meg édesítőszerrel, ha kell neked, ekkor szerintem folyékony jobb, persze ideálisabb anélkül).
2020. jún. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Barmit ehetsz a zsir, a liszt es a cukor nelkul.
2020. jún. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocs' de milyen diéta?

Cukorbeteg vagy, gluténérzékeny vagy esetleg májgyulladásod van, talán epeköved, vagy fogyni szeretnél?

Annyiféle diéta van annyiféle kórságra, mint égen a csillag, lehetnél kicsit konkrétabb!

2020. jún. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk én sem igazán értem. Diétás, vagy fogyókúrás ételeket szeretnél?
2020. jún. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fogyni szeretnék
2020. jún. 5. 19:47
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Ezt ismered? Nekem nagyon bevált.

[link]

2020. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!