Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit lehet csinálni a főtt...

Mit lehet csinálni a főtt tyúkhúsból?

Figyelt kérdés
Húslevest csinálok tyúkból. A főtt húst nem szeretjük, le szoktam sütni, de már azt is unjuk. Mit lehet még belőle csinálni? Ötletek?
2010. júl. 31. 07:23
 1/6 anonim ***** válasza:
A tyúkot meglehet tölteni. Vagy ha még csak félig főtt,akkor csinálhatsz belőle pörköltet.
2010. júl. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

tejszínes szósszal tésztaöntetnek jó,

vagy zöldsalátába , pl caesar saláta

2010. júl. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ludaskását is csinálhatsz belőle.
2010. júl. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy szeretem nagyon, hogy összekeverek tejfölt és majonézt, beleteszek egy icipici édes chilit, és ebbe megy bele a csirkehusi picire összedarabolva. Mondjuk simán főtten nem biztos, hogy tuti lesz, lehet, hogy be kéne dobni egy picit forró olajba, hogy "megszikkaszd" :)
2010. júl. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Leszeded a főtt húst a csontról, ledarálod, pörköltalapba teszed, picit fő, ízesíted, és jó lesz a hortobányi húsos palacsinta töltelékének.
2010. júl. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A főtt zöldségekből ellopsz, lereszeled vadas szósznak. Jó tejfölös, mustáros vadast készitesz,és bele a főtt húst. Én van hogy direkt tyúk combot veszek vadasnak.Jól befűszerezem, és babérlevéllel le párolom. Nem drága, és jó minőségű, állagú a tyúk hús.
2010. júl. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!