Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Piknikre milyen kaját érdemes...

Piknikre milyen kaját érdemes vinni?

Figyelt kérdés
A párommal szeretnénk menni valamelyik nap estefelé. Arra gondoltam, hogy ilyen édes és sós süteményszerű dolgot vinnék, az úgy praktikus, nem? Vagy ki mit szokott?

2020. aug. 16. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Amit szerettek.
2020. aug. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Aminek nem árt ez a dögmeleg bármit. Praktikusan szendvicseket meg gyümölcsöket, sajtokat inkább, valami nasit és italt, utóbbit én hűtőtáskában vinném. A szúnyogriasztót otthon ne felejtsétek!
2020. aug. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Szia.

Vigyél szendvicseket, gyümölcsöt, kekszet, chipset, csokit, babapiskotát . Amit szeretek.

Sütit is vihetsz például : pogácsát, sós rudat, házi készítésű túrórudit, gofrit .

Inni pedig például :vizet, gyümölcsleveket, ízesített vizet.

Remélem tudtam segíteni

2020. aug. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Tudsz sütni amerikai csokis kekszet, fánkot stb. Sósnak pedig sajtos-vajas croissant, pogi, sós rudacska
2020. aug. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Ami nem romlik meg a melegben. Sajtos rúd, krumplis pogácsa, linzerfélék, lekváros sütik. A krémes sütiket jobb kihagyni.

Szendvicsbe is olyat, ami nem romlik. Turista szalámi, sonka, zöldségek, és semmi majonéz.

Ilyen melegben mi teát viszünk kirándulni is, egyedül az esik jól akkor is, ha langyos.

Ásványvizet úgy viszünk, hogy előtte lefagyasztjuk. Jégakku helyett is jó, és ahogy olvad ki, folyamatosan van hideg vizünk.

Szúnyog riasztó spré vagy karkötő mindenképp legyen. ;)

Ilyen melegben a gyümölcsök is jól tudnak esni. De akkor méhektől, darazsaktól távol telepedjetek le!

2020. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Édességnek vihetsz muffint. Olyat sütsz, amilyet szerettek. (Utazáshoz szeretem én is, nem kell bíbelődni vele, szeletelni, beteszem egy kajás dobozba, és ehetjük.)
2020. aug. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Palacsinta (ott kenjétek inkább meg), muffin, sportszelet, sajtos vagy sós kifli, pogácsa, brownie, Gombóc.

Ételek inkább szendvics amivel szerették, felvágottak,fasírt, sajt, paradicsom, uborka, paprika, cukkini valahogy elkészítve,rántott hús vagy sajt, kiflik,zsemle, sült krumpli, hagyma, flekken, rántott gomba

2020. aug. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!