Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan süssem meg ezt a pizzát?

Hogyan süssem meg ezt a pizzát?

Figyelt kérdés
Van ilyen fagyasztott pizzám, ami nem elősütött, hanem nyers tésztás pizza van lefagyasztva. Vettem már párszor ilyet, de egyszerűen odaragad/odasül mindenre. Tettem már rá simán alufóliára, az teljesen odasült az aljára, legutóbb ráraktam egy tepsire, akkor ki kellett dobni a tepsivel együtt, úgy rásült. Aztán megkentem az alját vajjal és alufóliára tettem rá, úgy már le tudtam róla szedni az alufóliát, de még így is küzdenem kellett vele kb 10 percet. Hogyan tudnám normálisan megsütni? Ha lisztet teszek az alufóliára, az jó?
2020. szept. 5. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Alulra tegyél sütöpapírt, szórd meg alaposan liszttel, erre tedd a pizzát.
2020. szept. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Ugyanazt csinálnám mint az 1-es, annyi, hogy ha van rétesliszted, inkább azt használd. Még hatékonyabb.
2020. szept. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Sütőpapírral csináld
2020. szept. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
A megoldást leírták, de engemet érdekelne, hogy milyen pizza ez (márka, nyugodtan ki lehet írni ide)? Még nem találkoztam olyan bolti pizzával, ami odaragadt volna a tepsire.
2020. szept. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az alufolia semmit sem er, sutopapirt hasznalj
2020. szept. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Trattoria Alfredo Masterpeice nevű pizza
2020. szept. 6. 11:20
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Sütőpapírra tedd és kend meg egy kis olajjal vagy szórj rá egy kevés lisztet.
2020. szept. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!