Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rossz sütőben kb. mennyi...

Rossz sütőben kb. mennyi ideig süssem a gyorsfagyasztott pizzát?

Figyelt kérdés
Tudom, nem igazán egyértelmű a kérdés, múltkor sütöttem, és kiszáradt. Kb. 10 percig melegítettem elő, és 40 percig sütöttem. Ha korábban kiveszem, akkor nyers. Most betettem, talán egy félórás előmelegítés jó lesz neki. ( a sütőn vannak fokozatok, de nem érdemes tekerni, mert mert nem változik)

2016. máj. 1. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Amíg meg nem sül.

Valódi pizzát egyébként csak kemencében lehet sütni.

2016. máj. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire rosszul süt, akkor nem érdemes kísérletezni.
2016. máj. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Aaaaha. Hát igen. Akkor csak imádkozni tudok.
2016. máj. 1. 19:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyorsfagyasztott pizza általában 12 perc alatt megsül. Néha nézd meg az alját,ha szépen megpirult,akkor kész, meg ha a tetején megolvadt a sajt.
2016. máj. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A sajt már megolvadt, csak a tészta fehér, nyers még.
2016. máj. 1. 20:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Gyorsfagyasztott pizzara ra van irva, mennyi ideig, milyen höfokon.

Ha igy kiszarad, rövidebb ideig meg nyers, akkor ennel alacsonyabb höfokon kiserleteznek, de ugyanennyi ideig (vagyis közben figyelve, amikor mar atsült, jo). Igy kikiserletezheted a megfelelö idöt, fokot.

Az en sütömet is 20 fokkal alacsonyabb höre kell allitani, barmit sütök. Emellett zsemle keszre sütesekor es hasonloknal pedig zsirpapirt teszek a tetejere, különben gyorsan megbarnul, vagy pl. sütemenyeknel is. Az elözö sütömhöz kepest sokkal macerasabb. :(

2016. máj. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!