Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Holnap pizzát fogok sütni, a...

Holnap pizzát fogok sütni, a tésztát házilag elkészítem, megsütöm. A tetejére párolt zöldségeket fogok tenni. Most a tészta megsütése után tegyem rá a zöldségeket, szalámit és sajtot, vagy vele együtt süssem meg? :/

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 22:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon vékonyra kell azt nyújtani. Természetesen együtt süsd meg, de valami vékony szószt tegyél alá, különben nagyon száraz lesz.
2012. márc. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

ja, és a tésztát mivel kenhetném meg, mert nincs itthon pizzakrém, se szósz, se ketchup, se paradicsom, se lecsó.. milyen finom, házilag elkészíthető és egyszerű szószt tehetnék rá? 12L


holnap egyedül fogok ebédet főzni, anyukám meglepetése lesz,, ezért ő ebben most nem segíthet :D :)

2012. márc. 12. 22:41
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen együtt ha nem akarsz nyers zöldségeket enni. :)
2012. márc. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
sütés előtt szokás rárakni a feltéteket
2012. márc. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Tejföl, és fokhagyma van otthon? Zúzd össze, vagy vágd apróra a fokhagymát, és keverd ki tejföllel, az is jó lesz alá!
2012. márc. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Egyébként sokan azt gondolják hogy a pizza egy egyszerűen elkészíthető étel, pedig gyakorlat nélkül először nem mindig sikerül. Ha már a sokadikat csinálod egyre jobb lesz.
2012. márc. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%

1. vagyok.

Én sűrített paradicsom konzervből szoktam szószt csinálni, oregano, bazsalikom, kevés ketchup, cukor bele, és összefőzöm.

Ha nincs otthon, vegyél egyet holnap.

2012. márc. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
koszonom a válaszokat :)
2012. márc. 13. 08:07
 9/13 anonim ***** válasza:
Sztem egy kisebb csomag kechupot vehettél volna tegnap óta. Az a tetejére is kell majd!!
2012. márc. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ha a tésztában biztos, vagy , hogy sikerül, paradicsom híján megkenheted fűszeres tejföllel is, és arra tedd a zöldséget, a húsféleséget és a reszelt sajtot.

előmelegített forró sütőbe tedd, és 20 percig ne nyisd ki a sütőajtót. addig minden megsül, és kész lesz pizzád.

reméleg egyszerű, jó tésztarecepted van. ha kell segítség írjál:)

2012. márc. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!