Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Érdemes lenne meleglevegős...

Érdemes lenne meleglevegős fritőzt venni?

Figyelt kérdés
Már egy ideje gondolkozom róla, hogy vegyek egyet, mert azt mondják, hogy igencsak hasznos. Érdemes-e venni?

2020. szept. 13. 20:38
 1/6 anonim válasza:
88%
Ha az egészségre mész akkor mindenképpen. Ha az ízre akkor ízlés dolga. Nekem jobban ízlik a hagyományos.
2020. szept. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Személyszerint én nagyon szeretem.

Azt szoktam mondani, előbb ki kell próbálni az eteleket hagyományos sütőben sütni, minimális olajjal, vagy nélküle és ha izlik, akkor kell forrolevegos fritőzt venni.m

2020. szept. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló az íze, mint sütőben, de hamarabb elkészül, szerintem praktikus
2020. szept. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kényelmi okokból is nagyon tetszik. Már régen problémám volt, hogy nagyon szeretem a rántott húst és a sült krumplit kb. mindent ami zsírban és olajban sült. Viszont ehetek rendszeresen "tisztán" ha megettem egy rántott hús sültkrumplival egyszerűen tiszta pattanás lett a homlokom. A másik ,hogy zsír/olaj szagban úszott a konyha. Másabb az íz így de baromi praktikus. veszek fagyasztott krumplit lepácolom a húst aztán mikor enni akarok akkor csak belerakom és közben tudok dolgozni vagy filmet nézni.
2020. szept. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom! Gyors, könnyen tisztítható.

Szoktam venni 18-20 csirke felsőcombot, bepácolom éjszakára, másnap bepanírozom, és lefagyasztom. Mikor este fáradtan, éhesen hazaérünk, csak előkapok a fagyasztóból párat, bedobom 15 percre a sütőbe, és kajálhatunk is. Az a 15 perc pont elég arra, hogy összedobjak a hűs mellé egy gyors salátát.

2020. szept. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, ma vettem egyet, nagyon jó!
2020. szept. 27. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!